Koncertaģentūra FBI informē: vakar, 6 jūnijā, pilnībā izpārdotā Randers stadionā Dānijā, grupa Aerosmith uzsāka savu Eiropas turneju. Mūziķiem tā ir pirmā Eiropas koncertturneja pēdējo astoņu gadu laikā. Šīs turnejas ietvaros Aerosmith sniegs koncertu arī Rīgā, 3.jūlijā, Skonto futbola stadionā. Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs, „Statoil” degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv .

Ar 6. jūnija koncertu Dānijā grupa Aerosmith atklāja Eiropas turneju, kuras ietvaros grupa viesosies 13 valstīs – tai skaitā arī Latvijā. Pēc grupas ģitārista Džo Perija vārdiem, visspilgtāk atmiņā paliekošākie koncerti grupai bijuši tieši Eiropā. „Šī ir mūsu pirmā Eiropas turneja pēc astoņu gadu pārtraukuma. Un roka pasaulē tas ir milzīgs periods. Tagad, atgriežoties Eiropā, mēs jūtamies tā, it kā šeit uzstātos pirmoreiz. Tāpēc katrs koncerts šīs turnejas ietvaros mums būs īpašs,” komentē Džo Perijs.

Pirmais Eiropas turnejas koncerts notika 25 tūkstošu skatītāju priekšā „Essex” parkā. Tāpat kā uz vakardienas koncertu Dānijā, visas biļetes uz Aerosmith šovu ir izpirktas arī Šveicē, Vācijā, Itālijā, Beļģijā, Anglijā un Īrijā.

Grupas Aerosmith basģitārists Toms Hamiltons atzīst, ka ar lielu interesei gaida iespēju pabūt Rīgā. „Mani ļoti aizrauj vēsture un būs interesanti redzēt, kā Latvija un tās galvaspilsēta ir izmainījusies pēc neatkarības atgūšanas. Esmu dzirdējis, ka Rīgā ir ļoti labi saglabājusies vecpilsēta un pirms koncerta plānoju mazliet pastaigāt pa to,” stāsta Hamiltons.

Par Amerikas visu laiku labāko rokgrupu dēvētie Aerosmith Latvijā ieradīsies 3. jūlijā un uzstāsies Rīgā, Skonto futbola stadionā. Pēc grupas menedžmenta izvirzītajām prasībām ir pilnīgi skaidrs, ka šovs Rīgā būs identisks kā citās Eiropas valstīs. Koncerta laikā izskanēs labākās Aerosmith dziesmas, kas radītas viņu ilgās un veiksmīgās karjeras laikā.

Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs, „Statoil” degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu cenas: stāvvietas 25 Ls, sēdvietas 30 Ls, 40 Ls un 55 Ls (skatuvei tuvākajos sektoros).

Koncertu piedāvā: Latvijas Mobilais Telefons un Nokia N76
Atbalstītāji: radiostacija Star FM, TV3, žurnāls Privātā Dzīve, portāls Delfi, žurnāls ŽZL, laikraksts Subbota, JCDecaux un kompānija Aldaris

2007.gada 7.jūnijs

Informāciju sagatavoja:
Aerosmith koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš