Koncertaģentūra FBI informē: grupa Aerosmith, kas jau nākamotrdien, 3.jūlijā, uzstāsies Rīgā, „Skonto” futbola stadionā, ir apstiprinājusi visas ēdienkartes prasības, saskaņā ar kurām leģendārās rokgrupas dalībnieki uz pusdienu galda Rīgā vēlas redzēt dažādus zivju un gaļas ēdienus, kā arī eksotiskas šķirnes alu, kas gatavots no sakņaugiem.

Grupai ir ļoti stigras prasības arī attiecībā uz aizskatuves telpām. Vienā no „Skonto” kompleksa hallēm katram grupas dalībniekam tiks izveidotas atsevišķas grimētavas, kas tiks noformētas atbilstoši katra vēlmēm. Katrā no šīm telpām būs dīvāns, liels spogulis, divi atpūtas krēsli, pusdienu, žurnālu un kafijas galdiņi, kā arī televizors un DVD atskaņotājs. Aerosmith solists Stīvens Tailers vēlas savā grimētavā arī baudīt rozīnes un riekstus, bet ģitārists Džo Perijs dod priekšroku svaigām ogām – avenēm, mellenēm un zemenēm.

Telpā, kur grupa kopīgi ieturēs pusdienas, jāatrodas tropiskiem augiem, dīvānam, grīdas stāvlampām un galdam, pie kā iespējams pusdienot desmit personām. Ēdienu un dzērienu prasību saraksts, ko organizatori saņēma no Aerosmith, kopumā sastāda desmit lapaspuses. Tajā tiek minēts, ka Aerosmith dalībnieki pusdienās vēlas baudītu zivju ēdienus (zobenzivs, tuncis, Aļaskas lasis), maigu liellopu fileju un vistu, kas gatavoti pēc šefpavāra labākajām receptēm. Garnējumam – cepti kartupeļi, brūnie rīsi, tvaicēti brokoļi un svaigi dārzeņi. Tāpat tiek prasīti arī svaigi kāposti un ingvers. Uz galda jāatrodas vairāku šķirņu āboliem, banāniem, veseliem citroniem, sarkanajām vīnogām bez kauliņiem, ananāsiem, melonei un arbūzam.

Dzērienu uzglabāšanai grupa lūdz nodrošināt deviņus ledusskapjus – pa vienam katrā grimētavā, vienu telpā, kurā grupa pusdienos, divus tiešā skatuves tuvumā koncerta laikā un vienu skaņas pārbaudes laikā. Katrā ledusskapī jābūt noteiktiem dzērieniem. Prasīto sarakstā atrodami vaniļas un zemeņu jogurti, vitaminizēts minerālūdens, piens ar samazinātu tauku saturu, limonāde, dažādu augļu šķirņu ledustēja, vairāku veidu sporta dzērieni, diētiskā kola un dzērveņu sula.

Kā atsevišķs punkts prasību sarakstā atzīmēts Virgil’s Root Beer. Šo alus šķirni koncerta organizatori pasūtīs no ASV, jo tas tiek tirgots tikai Amerikā un Kanāda – specializētos veselīgas pārtikas veikalos. Šis alus veids tiek speciāli gatavots no sakņaugiem, pievienojot cukuru, muskata eļļu, akāciju eļļu, kanēli, sīrupu, krustnagliņas, lakricu, anīsu, vaniļu, lauru ekstraktu un citas dabīgas sastāvdaļas. Īpašs šī eksotiskā dzēriena mīļotājs grupā Aerosmith ir ģitārists Džo Perijs. Nekādas alternatīvas Virgil’s Root Beer nav pieļaujamas – stingri atzīmēts prasību sarakstā!

Par Amerikas labāko roka grupu dēvētie Aerosmith Latvijā ieradīsies 3. jūlijā un Rīgā, Skonto futbola stadionā sniegs divu stundu garu uzstāšanos. Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” un „Reklamarket” kasēs, „Statoil” degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu cenas: stāvvietas 25 Ls, sēdvietās vēl iespējams iegādāties biļetes par 30 Ls un 40 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei).

Pirms grupas Aerosmith uz skatuves kāps ekstravagantā somu rokgrupa Los Bastardos un populārā igauņu rokgrupa – S.U.N.

Šobrīd uz koncertu pārdotas vairāk par 22 000 biļešu un tirdzniecībā atlikušas vairs apmēram 5 tūkstoši biļešu.

Koncertu piedāvā: Latvijas Mobilais Telefons un Nokia N76
Atbalstītāji: Star FM, TV3, Aldaris, Privātā Dzīve, Delfi, ŽZL, Subbota, JCDecaux

2007.gada 26.jūnijs

Informāciju sagatavoja:
Aerosmith koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš