Koncertaģentūra FBI informē: no šodienas, 12.marta, visās Biļešu servisa un Reklamarket kasēs tiks uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz grupas Aerosmith koncertu 3.jūlijā Skonto stadionā. Biļetes būs nopērkamas jau no plkst.10.00 rītā.
LMT klientiem bija ekskluzīva iespēja iegādāties biļetes vēl pirms publiskās biļešu tirdzniecības sākuma — jau no 6.marta. Šīs iepriekšpārdošanas akcijas ietvaros tika iegādātas vairāk par trešdaļu no Skonto stadionā pieejamajām vietām. Tāpēc šodien publiskajā tirdzniecībā nonāks mazāk par 19 tūkstošiem biļešu.

Koncerta organizatori brīdina, ka sagaidāms liels biļešu pieprasījums, jo Austrumeiropā kopā notiks tikai četri Aerosmith koncerti. Uz Aerosmith šovu Latvijā biļešu tirdzniecība pirmdien tiks uzsākta arī Lietuvā. Tāpēc visi, kas vēlas iegūt savā īpašumā biļeti uz Aerosmith koncertu, tiek aicināti pirkumu neatlikt uz vēlāku brīdi. Biļetes iespējams iegādāties arī visās „Statoil” degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu cenas: stāvvietas 25 Ls, sēdvietas 30 Ls, 40 Ls un 55 Ls. Jāatzīmē, ka visas studentiem un skolēniem paredzētās biļetes par 19 Ls tika izpirktas iepriekšpārdošanas akcijas laikā.

Aerosmith koncertu producents Baltijas valstīs Pēters Rebane uzsver, ka slavenās grupas uzstāšanās Latvijā, kā jau tas tika prognozēts, izsauc milzīgu interesi. „Šis būs lielākais vasaras rokkoncerts Baltijas reģionā. Vēlos atgādināt, ka šoreiz tirdzniecībā ir pieejams gandrīz trīs reižu mazāk biļešu, nekā gadu atpakaļ uz grupas Metallica koncertu Tallinā, ko kopā apmeklēja 80 000 skatītāju un uz kuru biļetes tika pilnībā izpārdotas pāris dienu laikā, kopš publiskās biļešu tirdzniecības sākuma.”

Aerosmith Latvijā ieradīsies Pasaules turnejas „World Tour 2007” ietvaros. Laikraksts New York Post par Aerosmith uzstāšanos Ņujorkā raksta: „Aerosmith parādīja, kā uzstājas īstas roka zvaigznes — mežonīgas emocijas, uz skatuves lidojošas biksītes un fantastisks kontakts ar faniem. Šajā šovā ir tikai īstas emocijas.”
ASV roka žurnāls Kerrang koncerta apskatā raksta: „Aerosmith vēlreiz pierāda, kāpēc viņi tiek uzskatīti par Amerikas lielāko roka grupu. Kopš puiši toreiz septiņdesmitajos gados sanāca kopā, viņi ir spējuši radīt labāko roku, kas jebkad bijis, un, paldies Dievam, jelkad būs!”

Radio SWH Rock dīdžejs Gustavs Terzens uzskata: „Aerosmith koncerts Latvijā nenoliedzami ir notikums, kurā jābūt klāt ikvienam mūzikas cienītājam. Šāda līmeņa mākslinieku uzstāšanās Latvijā ir kas nebijis. Mums šeit ir darīšana ar vērienīgāko vasaras pasākumu.”
Mūzikas žurnālists Uldis Rudaks par Aerosmith saka: „Viena no pasaules izcilākajām roka grupām, kas ar savu mūziku nekad nav pievīlusi fanus.”

Aerosmith šova laikā Latvijā izpildīs tādus hītus kā „Sweet Emotion”, „Walk This Way”, „Love In An Elevator”, „Livin’ On the Edge”, „Cryin’”, „Crazy”, „I Don't Want to Miss a Thing”, kā arī „Dream On”, kurai kaverversiju veidojis arī slavenais hip-hopa mākslinieks Eminem.

2007.gada 12.marts

Informāciju sagatavoja:
Aerosmith koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš