Koncertaģentūra FBI informē: pirms grupas Aerosmith koncerta 3. jūlijā, Skonto futbola stadionā, uz skatuves kāps ekstravagantā somu rokgrupa Los Bastardos un populārā igauņu rokgrupa S.U.N.

Ekstravagantā rokgrupa no Somijas Los Bastardos savā dzimtenē iemantojusi lielu popularitāti. Grupas Los Bastardos debijas albums „My Name is El Muerte” iznāca šī gada martā. Albumā ir 11 spēcīgas dziesmas, kuras sarakstījuši vokālists El Taff Bastardo un ģitārists Don Osmo. Pārējie grupas biedri ir bundzinieks El Bastardo Grande, ģitārists El Diablo un basģitārists El Muerte. Debijas albumā iekļauts arī grupas pirmais hīts „Viva! Los Bastardos”.
Puiši sevi raksturo kā neglītus garmatainus vīriešus, kas spēlē ar nepieredzētu enerģiju — skaļāk kā Motörhead, jēlāk kā AC/DC un smagāk kā Black Sabbath.
Kā atzīst grupas Los Bastardos biedri — uzstāšanās kopā ar Aerosmith ir viņu sapņu koncerts un milzīgs gods grupai. „Kad mēs pirmoreiz izdzirdējām šo ziņu, nolēmām, ka Ziemassvētki šogad ir iestājušies sešus mēnešus agrāk. No priekiem pat sākām dejot. Šis būs īsts rokenrola vakars!” komentē Los Bastardos.
Tuvāk ar Los Bastardos izpildīto mūziku var iepazīties: http://www.myspace.com/losbastardosfinlandeses.

Savukārt „S.U.N.” ar dziedātāju Tanelu Padaru priekšgalā ir populārākā Igaunijas rokgrupa, kas šogad ir uzņēmusi kursu iekarot arī Latvijas klausītājus. Viņu dziesmas „Hopelessness You” un „To Hurt Somebody” tiek spēlētas Latvijas radiostacijās un jaunākais videoklips pašreiz atrodas MTV Latvija rotācijā. Iesildīšanas jomā „S.U.N.” jau ir zināma pieredze, tā kā pērn viņi šo funkciju veica grupas „Metallica” koncertā Tallinā. „S.U.N.” šobrīd gatavo pirmo starptautisko albumu angļu valodā, kurš Latvijā iznāks rudenī.
Tanels Padars komentējot gaidāmo uzstāšanos ar Aerosmith, atklāj, ka 3. jūlija koncerta apmeklētājus gaida pārsteigums. „Šis nebūs parasts koncerts. Grupa „S.U.N.” cenšas pārsteigt publiku katrā no saviem koncertiem, bet šoreiz klātesošos sagaida kas pavisam īpašs,” atklāj Tanels Padars. „Es jau ilgu laiku esmu Aerosmith fans un ikreiz kad dzirdu kādu no viņu dziesmām radio vai mājās klausoties disku, vienmēr uzgriežu skaļāk,” piebilst Tanels.
„S.U.N.” dziesmas globālajā tīmeklī var noklausīties: http://sun.draugiem.lv/ un www.myspace.com/officialthesun

Pasaulslavenā amerikāņu rokgrupa Aerosmith Latvijā ieradīsies 3. jūlijā un uzstāsies Rīgā, Skonto futbola stadionā. Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” un „Reklamarket” kasēs, „Statoil” degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu cenas: stāvvietas 25 Ls, sēdvietas 30 Ls, 40 Ls un 55 Ls.

Koncertu piedāvā: Latvijas Mobilais Telefons un Nokia N76
Atbalstītāji: Star FM, TV3, Privātā Dzīve, Delfi, ŽZL, Subbota, JCDecaux un Aldaris

2007.gada 12.jūnijs

Informāciju sagatavoja:
Aerosmith koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš