Informējam, ka 24.maijā koncertzālē Palladium paredzētais Lauv koncerts tiek atcelts. Lai gan sākotnēji tika plānots, ka mākslinieka Eiropas tūri būs iespējams pārcelt tomēr Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ to nav iespējams izdarīt tuvākajā nākotnē.

Biļešu īpašniekiem būs iespēja samainīt biļeti 125% vērtībā no biļetes cenas pret kādu citu “Positivus Festivāla koncerti” vai “BDG concerts” rīkoto pasākumu, festivāla “Positivus'21” biļeti vai arī atgriezt biļetes un saņemt atpakaļ naudu. Ar plānoto koncertu sarakstu iespējams iepazīties šeit www.fbi.lv. Pieteikumus naudas atgriešanai un biļešu apmaiņai būs iespējams sūtīt līdz 31. decembrim.  

Ja vēlies samainīt Lauv koncerta biļeti pret kādu citu “Positivus Festivāla koncerti”, “BDG concerts” rīkoto pasākumu vai festivāla “Positivus'21” biļeti aizpildi pieteikuma veidlapu (ŠEIT) un sūti to uz info@bdg.lv  ar pievienotām biļetēm. 

Ja vēlaties pieprasīt par biļetēm samaksāto naudu, tad tā tiks atgriezta pārskaitījuma veidā sākot no 1. jūlija, aizpildot pieteikuma veidlapu (ŠEIT). Aizpildīto veidlapu iespējams sūtīt elektroniski uz info@bdg.lv ar pievienotām biļetēm. 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet uz: info@bdg.lv.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un tiksimies drīz jau citos koncertos!