Kanādas veiksmīgā alternatīvā roka grupa Billy Talent beidzot ierodas Rīgā ar šovu 12. jūnijā koncertzālē Palladium. Ar savu panka un alternatīvā roka sajaukumu kanādieši ir sevi pierādījuši kā lielisku dzīvo grupa un nav šaubu, ka šo tikšanos esam gaidījuši ar lielu nepacietību. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 27. janvāra plkst. 12.00.

Billy Talent ir viena no labākajām kanādiešu grupām un ierindojas starp 10 komerciāli visveiksmīgākajām pārdotajām kanādiešu grupām. Apbalvojumi, kuri runā paši par sevi - Billy Talent ir saņēmuši 7 prestižās “Juno Awards” balvas un 23 nominācijas, 10 “Much Music Video Awards” balvas no 32 nominācijām, kas ierindojis grupu starp visvairāk nominētajām grupām “Much Music Video Award” balvu vēsturē. Kanādas roka radio viņi ir ieguvuši trīs nr. 1 hitus, kuri 20 nedēļas pēc kārtas saglabāja pirmo pozīciju topā – sešus Top 5 hitus un sešus Top 10 hitus.

Grupas debijas albums “Billy Talent” tika izdots 2003. gada rudenī un saņēma atzinīgu novērtējumu mūzikas kritiķu vidū. Ar hitiem “Try Honesty”, “The Ex”, “River Below” un “Nothing to Lose” albums sasniedza Kanādas albuma topa 6. vietu un trīskāršu platīna statusu, kā rezultātā tika saņemtas arī divas prestižās “Juno Awards” balvas – “Gada labākais albums” un “Gada labākā grupa”. Arī grupas nākamie albumu turpinājumi “Billy Talent II” & “Billy Talent III” ir saņēmuši trīskāršu platīnu statusu. 2016. gadā izdotais albums “Afraid of Heights” debitēja mūzikas albumu topā pirmajā vietā ne tikai Kanādā, bet arī Vācijā, Šveicē un Austrijā. 

Jaunākais Billy Talent albums "Crisis of Faith" kopš izdošanas strauji virzījies augšup un ieraksts uzreiz nokļuva topa virsotnēs Vācijā un Kanādā - trīs singli "Reckless Paradise", "I Beg to Differ (This Will Get Better)" un "End of Me" ierindojās 1. vietā un pārsniedz 50 miljonus klausījumu skaitu. Albums piepildīts ar eklektisku roka himnu klāstu, kura ietvaros gaidāms koncerts šovasar arī pie mums Rīgā koncertzālē Palladium 12. jūnijā. Biļetes tirdzniecībā no 27. janvāra plkst. 12.00 “Biļešu Serviss” tīklā.