Koncertaģentūra „FBI” informē: šovakar Tallinas „Saku” hallē koncertu sniegs amerikāņu rokmūzikas leģenda Bobs Dilans. Mūziķis Tallinā uzstāsies kopā ar savu grupu. Biļetes uz Boba Dilana koncertu Tallinā vēl joprojām iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs Latvijā un „Piletilevi” kasēs Igaunijā. Biļetes koncerta dienā būs nopērkamas arī „Saku” hallē esošajā kasē.

Bobs Dilans tiek uzskatīts par vienu no izcilākajām un noslēpumainākajām figūrām mūsdienu rokmūzikā. Respektablais žurnāls „Time” ierindoja Bobu Dilanu 20. gadsimta ietekmīgāko cilvēku sarakstā, bet žurnāls „Rolling Stone” viņu nosaucis par otro visu laiku izcilāko mūziķi pasaulē (pirmo vietu ieņem „The Beatles”).

Bobs Dilans ir vairākkārtējs „Grammy” balvu ieguvējs, tostarp saņemot šo apbalojumu arī prestižajā nominācijā „Gada albums”. Mūziķa fenomenālie albumi „Bringing It All Back Home”, „Highway 61 Revisited” un „Blonde on Blond” tiek uzskatīti par vienu no lielākajiem notikumiem Amerikas kultūrā divdesmitajā gadsimtā. Jaunākais Boba Dilana albums „Modern Times” iznāca 2006. gadā un uzreiz debitēja „Billboard” topa pirmajā vietā.

Šobrīd 66 gadus vecais mūziķis turpina aktīvi koncertēt. Šovakar izcilais mūziķis un rokmūzikas leģenda Bobs Dilans uzstāsies Tallinā.

Koncertā būs tikai sēdvietas. Biļešu cena ir 34,50 Ls, 39,50 Ls un 49,00 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Tirdzniecībā pieejamas arī VIP biļetes par 98.50 Ls. VIP biļete ietver: sēdvietu halles restorānā, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru.

Ieeja koncertā paredzēta no plkst. 18.00. Koncerta sākums plkst. 19.30.