Trīs mēnešu laikā pasaulslaveno izstādi “BODIES REVEALED” Latvijā apmeklējuši 52 500 interesentu. Izstāde Rīgā bija apskatāma no 18. februāra līdz 22. maijam t/c Spice Home.

Inga Kadeka, izstādes rīkotājfirmas vadītāja:
 
““BODIES REVEALED” ir izglītojoša izstāde, kas veltīta cilvēka ķermenim un attēlo to tādā veidā, kādā to nekad nevarētu izdarīt grāmata. Izstāde padziļina apmeklētāju zināšanas par savu ķermeni un, pateicoties eksponātu īstumam, studenti, skolēni, skolotāji un ģimenes, apmeklējot izstādi, varēja gūt priekšstatu par to, kas atrodas zem viņu ādas, cik apbrīnojami sarežģīts ir mūsu ķermenis, kā to iespaido slimības un kā mēs paši labāk varam parūpēties par  savu veselību.
 
Mēs ceram, ka, palīdzot labāk izprast slimību cēloņus, muskuļu spēka nozīmīgumu, respiratīvās sistēmas izaicinājumus, asinsrites skaistumu un smadzeņu sarežģītību, izstāde palīdzēja novērtēt un iegūt dziļāku respektu pret savu ķermeni.
 
Esmu pārliecināta, ka “BODIES REVEALED” bagātināja katra apmeklētāja izpratni par savu ķermeni un dzīvesveidu – uzskatāmi parādot gan pozitīvās, gan negatīvās sekas, kas rodas izdarot ikdienas izvēles.”
 
Plašāka informācija par pašu izstādi atrodama www.bodies.lv