Pateicoties lielai skatītāju interesei, starptautiskais izklaides koncerns Cirque du Soleil izziņo jau otru papildu izrādi šovam Alegría. Tā norisināsies sestdien, 13. aprīlī, plkst. 19.00.

Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotais uzvedums Alegría būs skatāms Arēnā Rīga no 11. līdz pat 14. aprīlim, sniedzot piecas izrādes.

Alegría biļetes ir nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Spice Home”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, Maxima XX, Maxima XXX, Rimi “Valdemārs”, Rimi “Alfa”, Rimi P.Brieža ielā, Rimi Stirnu ielā, Rimi “Galerija Azur” informācijas centros u.c.

Vārds Alegría cēlies no spāņu valodas un apzīmē prieku, sajūsmu, gavilēšanu. Izrādes sastāvā darbojas 55 mākslinieki no 15 dažādām valstīm. Uzvedumu, kas veidots baroka un operas stilā, raksturo liesmojoši kostīmi, oriģinālā mūzika un skatuves iekārtojums, kas ļauj baudīt akrobātu atlētismu un māksliniecisko sniegumu. Vērojot Alegría, ikviens skatītājs saņems iespaidīgu spēka, veiklības un ātruma kokteili, kas apvienots ar elegantiem priekšnesumiem.

Divarpus stundu garajā uzvedumā redzama elpu aizraujoša akrobātika, tai skaitā dramatiskā Sinhronā trapece un Augstās gaisa šūpoles, kurās 12 metrus virs skatuves lido pārdrošie mākslinieki, lecot pretī saviem ķērājiem. Skatītājus pārsteigs arī izveicīgas akrobātes, kas demonstrēs mongoļu ķermeņa lokanības mākslu un triku meistari, kas ritmiskās un bīstamās Uguns dejas laikā mētās liesmojošus dunčus. Savukārt spēka vingrošanas priekšnesuma laikā mākslinieki sinhronā horeogrāfijā metīs kūleņus, lēkājot uz batuta, kas negaidīti parādīsies zem viņu kājām. Bet Krievu stieņos akrobāti mētās kūleņus, gaisā izpildot trikus, un piezemējoties uz 10 cm platiem stieņiem, kas piestiprināti pie viņu partneru pleciem. Alegría ir kas vairāk nekā šovs. Tā ir aizraujoša un unikāla pieredze, kas uzrunā skatītājus visdažādākajās vecuma grupās.

Īsumā par Cirque du Soleil:

No 20 ielu mākslinieku grupas 1984. gada sākumā Cirque du Soleil ir izveidojusies par lielu Kvebekā dibinātu organizāciju, kas piedāvā augstas kvalitātes māksliniecisko izklaidi. Cirque du Soleil strādā 5000 darbinieku, to skaitā vairāk nekā 1300 mākslinieku no gandrīz 50 valstīm.

Cirque du Soleil ir dāvājis brīnumus un prieku 100 miljoniem skatītāju vairāk nekā 300 pilsētās un 40 valstīs. Vairāk informācijas: www.cirquedusoleil.com.

INFORMĀCIJA PAR ŠOVU:

NORISES VIETA:

ARĒNAS RĪGA AMFITEĀTRIS

IZRĀŽU GRAFIKS:

11. aprīlis (ceturtdiena) - pirmizrāde
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00)

12. aprīlis (piektdiena)
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00) 

13. aprīlis (sestdiena)
sākums plkst. 15:00 (ieeja no plkst. 14:00)

13. aprīlis (sestdiena) - papildu izrāde 
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00)

14. aprīlis (svētdiena) 
sākums plkst. 14:00 (ieeja no plkst. 13:00)

BIĻEŠU CENAS:

Pieaugušo biļete: no Ls 25 līdz Ls 50

Bērnu biļete (līdz 15 gadu vecumam): no Ls 20 līdz Ls 28

ISIC/ITIC karšu lietotājiem: no Ls 20 līdz Ls 28

Bērnu biļete (līdz 5 gadu vecumam), neaizņemot atsevišķu sēdvietu: Ls 7

VIP biļetes ložā iespējams iegādāties sazinoties ar “Ticketpro” pa e-pastu info@ticketpro.lv vai pa tālruni 28863479. Biļetes cena ir 80 lati.

Pilnu informāciju par šovu meklējiet:
www.cirquedusoleil.com/alegria