Viens no Lietuvas populārākajiem un muzikāli augstvērtīgākajiem solo māksliniekiem, kurš vienlaikus ir ļoti iemīļots Latvijā, Daddy Was a Milkman, apvienosies vēl nebijušā un ekskluzīvā sastāvā ar Sinfonietta Rīga mūziķiem. Koncerts notiks Arēnā Rīga amfiteātrī 10. decembrī. Biļetes jau no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Līdz ar spožo parādīšanos uz Baltijas mūzikas skatuves Daddy Was a Milkman kļuva par klausītāju iemīļotu izpildītāju, kas sniedzis jau vairākus izpārdotus koncertus Latvijā, nesenākais no tiem bija pilnībā izpārdotais koncerts kopā ar stīgu kvartetu 2022. gada izskaņā koncertzālē Palladium Rīga. Šī gada izskaņā plānoto koncertu mūziķis gatavo ar vēl nepieredzētu vērienu, veidojot to kopā ar Sinfonietta Rīga mūziķiem. 

Līdz ar debijas albuma “Daydreaming” izdošanu un pirmo viesošanos Latvijā, klausītāji acumirklī iemīlēja Daddy Was a Milkman melodisko balsi un muzikālo pavadījumu papildinošās elektroniskās mūzikas iespēles, ļaujot solo mākslinieka kompozīcijām ilgstoši noturēties populārāko raidstaciju atskaņotākās mūzikas topu virsotnēs. Debijas albumam un tā prezentācijas koncertam Latvijā sekoja veiksmīga mākslinieka koncertu sērijas uzsākšana Latvijā, piedaloties gan vasaras mūzikas festivālos, gan koncertos. Viens no Daddy Was a Milkman atpazīstamākajiem sadarbības skaņdarbiem ir dziesma “This is How I Feel”, kas tapusi ar Prāta Vētru.

Ar katru nākamo koncertu Daddy Was a Milkman cenšas pārādīt kādu citu savu māksliniecisko šķautni un uzstāda aizvien augstāku latiņu koncertu mākslinieciskajam un muzikālajam noformējumam. 2021. gada nogalē Daddy Was a Milkman izdeva savu pirmo albumu dzimtajā valodā “Kai ruduo mokė mane”, ko prezentēja divos koncertos Lietuvas Nacionālajā operas un baleta teātrī. Ekskluzīvo koncertu ieraksti tika iemūžināti vinila platē. Gadu vēlāk – 2022. gadā – mūziķis priecēja ne vien savas mūzikas, bet arī daiļās dabas cienītājus, sniedzot saullēkta koncertu Pabažu ezerā. Tajā pašā gadā mākslinieks pievērsās sadarbībai ar stīgu kvartetu un sniedza izjustu koncertu tandēmā ar klasiskās mūzikas pavadījumu gan Viļņas mūzikas festivālā "Summer In The City", gan pie mums. Šī gada izskaņā, 10. decembrī, Arēnā Rīga, plānotais koncerts nāk ar jaunu vērienu un uz Arēnas Rīga skatuves Daddy Was a Milkman sagaidīsim kopā ar Sinfonietta Rīga mūziķiem.