Viens no spožākajiem jaunpienācējiem uz Baltijas mūzikas skatuves - “Daddy Was A Milkman” - sniegs savu jau otro lielo koncertu Rīgā. Lietuviešu dziedātājs un dziesmu autors prezentēs jaunās dziesmas un lielākos hitus. Kritiķu un fanu novērtētais “Daddy Was A Milkman” uzstāsies 10. novembrī “Palladium” koncertzālē Rīgā.

Biļetes pārdošanā jau tagad “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Pirmās 500 biļetes maksā tikai 19 €, vēlāk to cena pieaugs.

 

Lieli panākumi Lietuvas mūzikas balvas “M.A.M.A.” pasniegšanas ceremonijā

Daddy Was A Milkman” plūcis uzvaras laurus Lietuvas lielākās mūzikas balvas “M.A.M.A.” ceremonijā - mūziķis ieguvis balvas nominācijās “Labākā debija” un “Labākā elektroniskā mūzika”. “Daddy Was A Milkman” ir viens no nedaudzajiem Baltijas mūziķiem, kas ieguvis atzinību ne tikai savā valstī, bet arī ārpus tās. Visus “Daddy Was A Milkman” singlus regulāri atskaņo Baltijas radio stacijas, bet mūziķa pirmais albums “Daydreaming” ir kļuvis par vienu no spilgtākajām debijām.

 

Pirmie koncerti – pilnībā izpārdoti

Daddy Was A Milkman” debijas koncerts kļuva par īstu triumfu. Tas notika 2016. gada jūlija beigās Viļņā, un visas biļetes uz to bija izpārdotas vairākas nedēļas pirms šī notikuma. Pēc veiksmīgā koncerta Rīgā 2016. gada decembrī, “Daddy Was A Milkman” uzstājās arī lielākajās Lietuvas pilsētās. Divi koncerti Viļņā un viens Kauņā bija pilnībā izpārdoti. Koncerts Traķu pilī Lietuvā šogad augustā pulcēja 4500 skatītāju.

 

Muzicējis Baltijas lielākajos festivālos

Daddy Was A Milkman” kļuva par sensāciju, kolīdz parādījās uz skatuves. Jau drīz mūziķi ievēroja Baltijas reģiona lielāko mūzikas festivālu organizētāji. Pēc uzstāšanās “Positivus” festivālā, viņš iemantojis fanus arī Latvijā, ko pierādīja arī gandrīz izpārdotais koncerts Rīgā pagājušā gada nogalē. Lietuvā “Daddy Was A Milkman” sniedzis izcilas uzstāšanās lielākajos festivālos - “Granatos Live” un “Summer In The City”. Drīzumā mākslinieks sniegs karjeras lielāko koncertu “Compensa” arēnā Viļņā. Bet jau 10. novembrī “Palladium” koncertzālē Rīgā “Daddy Was A Milkman” izpildīs savas jaunās dziesmas un populārākos hitus no debijas albuma “Daydreaming”.