No 1. augusta pārdošanā ir pieejamas biļetes uz “Depeche Mode” koncertu. Slavenā britu apvienība Rīgā ieradīsies savas jaunās koncertturnejas ziemas posma ietvaros un uzstāsies “Arēnā Rīga” nākamā gada 2. martā.

Biļetes nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Sky&More”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, “Maxima XX”, “Maxima XXX”, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi “Alfa””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā, “Rimi” Stirnu ielā, “Rimi “Galerija Azur”” informācijas centros u.c.

Biļešu cenas: stāvvieta – EUR 42.69 (LVL 30), fanu zonas biļete – EUR 83.95 (LVL 59), sēdvietu cenas – no EUR 42.69 (LVL 30) līdz EUR 71.14 (LVL 50).

“Depeche Mode” jaunā turneja lepojas ne vien ar fenomenāliem pārdošanas rezultātiem, bet arī ar cildinošām atsauksmēm par grandiozo šovu. Kā žurnālam “Rolling Stone” intervijā atzīst Martins Gors (Martin Gore), albuma “Delta Machine” popularizēšanas turnejas šovi ir vieni no garākajiem, kādus grupa līdz šim spēlējusi - koncerts ilgst aptuveni divas stundas un piecpadsmit minūtes.

“Mēs to dēvējam par labu kokteili. Šovā ir iekļautas gan kompozīcijas, kas ir kā saldais ēdiens ilggadējiem “Depeche Mode” faniem, gan dziesmas no jaunā albuma. Turklāt mums patīk tās miksēt -  piemēram, pēc agrīnajiem “Shake the Disease” un “Policy of Truth”, iepludinot pa dziesmai no “Delta Machine”. Jāsaka, ka esam trāpījuši desmitniekā, jo publikai šāds kokteilis garšo,” smejas Martins Gors.