3. novembrī “Arēnā Rīga” 10300 apmeklētāju priekšā uzstājās leģendārais mūziķis Eltons Džons. “Esmu priecīgs atgriezties Rīgā!” sacīja Eltons un sniedza aizkustinošu koncertu gandrīz trīs stundu garumā.

“Hits pēc hita, pārliecinoša uzstāšanās un nepārspējama atdeve - Eltons Džons šovakar bija uzdevumu augstumos. Gandrīz trīs stundu ilgajā priekšnesumā, aizkustinošajām balādēm “Don't Let the Sun Go Down On Me”, “Sorry Seems to be the Hardest Word” un “Candle in the Wind” mijoties ar enerģiskajiem hitiem “The Bitch Is Back”, “Bennie and the Jets” un “Crocodile Rock”, klātesošie tika pilnībā aizrauti Eltona pasaulē. Ar savu enerģisko priekšnesumu 64 gadus vecais mūziķis pierādīja, ka viņu arī šodien var dēvēt par Raķešvīru (Rocket Man),” pēc šova atzina koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka.

Koncerta vidusdaļā Eltons Džons izpildīja arī trīs kompozīcijas no jaunākā albuma “The Union”, kas ierakstīts kopā ar amerikāņu dziesmu autoru un izpildītāju Leonu Raselu (Leon Russel). Tieši Leona Rasela daiļradi  Eltons min kā vienu no radošās iedvesmas avotiem. 

Ar koncertu Rīgā Eltons atklāja savas turnejas Austrumeiropas posmu. Jau rīt Eltons Džons uzstāsies Lietuvā, bet pēc tam koncertēs Krievijā, Ukrainā un Slovēnijā.

Koncertā izpildīto dziesmu saraksts:

“Saturday Night's Alright (For Fighting)”

“I'm Still Standing”

“Levon”

“Madman Across the Water”

“Holiday Inn”

“Tiny Dancer”

“Philadelphia Freedom”

“Goodbye Yellow Brick Road”

“Candle in the Wind” 

“Rocket Man”

“I Guess That's Why They Call It the Blues”

“Hey Ahab”

“Gone To Shiloh”

“Monkey Suit”

“Honkey Cat”

“Hercules”

“Daniel”

“Sorry Seems to Be the Hardest Word”

“Don't Let The Sun Go Down On Me”

“Take Me To The Pilot”

“Are You Ready For Love”

“Bennie and the Jets”

“The Bitch Is Back”

“Crocodile Rock”

“Your Song”

“Nikita”