Koncertaģentūra "FBI" informē: Kopš pirmdien uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz latino superzvaignzes Enrikes Iglesiasa koncertu, nopirktas jau vairāk nekā puse no pieejamajām biļetēm jeb aptuveni 7 000 biļešu. Mūziķis 12 000 apmeklētāju ietilpīgajā "Arēnā Rīga" koncertu sniegs 27. aprīlī.

Gatavojoties "Greatest Hits" Eiropas turnejai, kuras ietvaros Enrike Iglesiass uzstāsies arī Latvijā, mūziķis paralēli turpina darbu ierakstu studijā. Enrike stāsta: "Pašlaik strādāju pie divu jaunu albumu ieraksta – viens būs angļu, bet otrs spāņu valodā. Pirms došanās turnejā gribu izdarīt maksimāli daudz, lai jaunie albumi pēc iespējas ātrāk nonāktu pie klausītājiem. Tagad daudz laika veltu dziesmu rakstīšanai un domāju, ka abus ierakstus pabeigšu drīz pēc atgriešanās no tūres."
 
Mūziķis atzīst, ka ir liels videofailu apmaiņas vietnes "YouTube" fans. Tieši tur, vērojot visdažādākos mūzikas video ierakstus, mūziķis smēlies iedvesmu vairākiem savu dziesmu videoklipiem. "Stundām ilgi varu pētīt profesionāļu un amatieru nofilmētos mirkļus un bieži, pateicoties tiem, man galvā iešaujas jaunas domas. Tieši pēc ilgas "sērfošanas" "YouTube" atradu dažas lieliskas idejas manas jaunākās dziesmas "Takin' Back My Love" video. Manuprāt, rezultātā tas ir viens no labākajiem videoklipiem, kāds bijis kādai no manām dziesmām!"
 
Dziesmas "Takin' Back My Love" videoklipu iespējams noskatīties mūziķa oficiālajā mājas lapā www.enriqueiglesias.com.
 
Turpinās biļešu pārdošana uz Enrikes Iglesiasa koncertu Latvijā, tās iespējams iegādāties "Biļešu servisa" kasēs, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv. Sēdvietas maksā 25 Ls, 30 Ls un 35 Ls. Fanu zonas (atradīsies skatuves priekšā) biļetes cena ir 35 Ls.
 
Tirdzniecībā pieejamas arī VIP biļetes par 80 Ls, kas ietver sēdvietu atsevišķā ložā, atsevišķu VIP ieeju, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā un atsevišķu terasi smēķētājiem.