Koncertaģentūra "FBI" paziņo: 27. aprīlī "Arēnā Rīga" koncertu sniegs viens no pasaulē aktuālākajiem un pieprasītākajiem popmūziķiem – slavenais spāņu dziedātājs Enrike Iglesiass (Enrique Iglesias). Mūziķis Latvijā ieradīsies savas Eiropas turnejas "Greatest Hits Tour" ietvaros un koncertā izpildīs savus slavenākos hitus.

 
Enrike Iglesiass ir viens no panākumiem bagātākajiem popmūziķiem pasaulē. Viņa kontā ir divas "Grammy" balvas, kā arī daudzi citi prestiži apbalvojumi, tai skaitā vairāki "Billboard" un "World Music Awards". Šī gada janvārī Enrike Iglesiass franču mūzikas balvu "NRJ Music Awards" pasniegšanas ceremonijā tika atzīts par gada labāko ārzemju izpildītāju. Šogad mūziķis nominēts arī 10 "Latin Billboard Awards" balvām, ieskaitot tādas nominācijas kā Labākais albums un Labākais izpildītājs.
 
2007. gadā Enrike Iglesiass albuma "Insomniac" popularizēšanas tūres ietvaros uzstājās Tallinā un Viļnā. Publikas interese bija milzīga un koncerts Tallinā tika izpārdots 15 minūšu laikā. Arī izziņotais papildkoncerts tika izpārdots īsā laikā. Pilnībā izpārdota bija arī mūziķa uzstāšanās Viļņā.
 
Divpadsmit gadu ilgās karjeras laikā mūziķis ir pārdevis vairāk nekā 40 miljonus albumu, kas ieguvuši  zelta un platīna statusu vairāk nekā 30 pasaules valstīs. Enrikem Iglesiasam pieder arī komerciāli veiksmīgākā spāņu dziedātāja statuss. Jau 19 mūziķa singli ir pabijuši "Billboard Latin Hits" pirmajā pozīcijā un tas ir absolūts rekords šī topa vēsturē.
 
2008. gada nogalē tika izdota mūziķa labāko dziesmu izlase "Greatest Hits". Albums debitēja trešajā pozīcijā albumu topā Lielbritānijā un jau pirmajās divās nedēļās tika pārdoti vairāk nekā 80 000 albuma eksemplāru. Albumā iekļautas arī divas jaunas dziesmas – "Away" un "Takin' Back My Love".
 
Enrikes Iglesiasa 2007. gadā izdotais "Insomniac" kļuva par vienu no veiksmīgākajiem albumiem mūziķa karjerā un topu pirmās vietas visā pasaulē fenomenālā ātrumā iekaroja tādi singli kā "Do You Know? (The Ping Pong Song)" un "Tired of Being Sorry".
 
Biļetes uz Enrikes Iglesiasa koncertu Latvijā pārdošanā nonāks pirmdien, 16. martā, plkst. 10.00 un tās varēs iegādāties "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes cena būs 25 Ls. Būs pieejamas arī biļetes fanu zonā, kas atradīsies skatuves priekšā, un to cena būs 35 Ls. Sēdvietas maksās no 25 Ls līdz 35 Ls, atkarībā no vietas attāluma līdz skatuvei.
 
Jau no trešdienas, 11. marta, plkst. 10.00 tiks uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana "Latvijas Mobilā Telefona" abonentiem (vairāk: www.lmt.lv). Pirmo 1000 stāvbiļešu akcijas cena būs 20 Ls.