Koncertaģentūra "FBI" informē: Populārā latino dziedātāja Enrikes Iglesiasa (Enrique Iglesias) koncerta vajadzībām "Arēnā Rīga" tiks būvēta apjomīga skatuve, kuras papildinājums – mēle iesniegsies halles stāvlaukumā 20 metru garumā. Šāda T veida skatuves konstrukcija nodrošinās iespēju redzēt mūziķi iespējami tuvu arī stāvlaukumā tālāk esošajiem. 

Nepieciešamā skaņas, gaismu un video tehnika uz Latviju tiks transportēta piecās kravas automašīnās, savukārt tehniskā komanda ieradīsies četros autobusos. Skatuves uzbūves darbi sāksies 27. aprīļa agrā rītā. Lai nokļūtu uz skatuves, mūziķis, atklājot koncertu, izmantos speciālu liftu.
 
Enrikes Iglesiasa koncerti pasaulē pazīstami ar mūziķa enerģisko uzstāšanos, kas līdz ar pirmajām dziesmām aizrauj koncerta apmeklētājus. Kāds Enrikes Iglesiasa šova apmeklētājs par 30. janvārī Tampā (Floridā, ASV) notikušo koncertu koncertrīkotāju "Live Nation" mājas lapā raksta: "Koncerts bija neatkārtojams! Enrike skatītājos burtiski "ieblieza" enerģiju, un pat tie, kas nav viņa fani, pēc šova par tādiem noteikti kļuva. Uz skatuves viņš flirtē ar klātesošajiem, ar fantastisku atdevi izpilda dziesmas, un skatītāju pūļi ir laimīgi! Mani vienkārši apbūra viņa harisma un enerģija."
 
Iepriekšējās turnejās mūziķis klātesošajiem vienmēr sagādājis kādu pārsteigumu, piemēram, dziesmas "Hero" laikā uz skatuves aicinot kādu no koncerta apmeklētājām. Arī gaidāmajā koncertā Rīgā mūziķis apsolījis ne tikai iespaidīgu uzstāšanos, bet arī īpašu pārsteigumu apmeklētājiem.
 
Enrikes Iglesiasa koncerts notiks jau nākamo pirmdien, 27. aprīlī, "Arēnā Rīga". Uz koncertu pārdošanā vēl pieejamas sēdvietas 35 Ls cenu kategorijā. Biļetes nopērkamas "Biļešu servisa" kasēs.