Koncertaģentūra "FBI" informē: latino zvaigznes Enrikes Iglesiasa (Enrique Iglesias) koncertu "Arēnā Rīga" 27. aprīlī iesildīs dziedātāja no Nīderlandes – Esme Dentersa (Esmée Denters), kas lielu atpazīstamību ieguvusi videofailu apmaiņas vietnē "YouTube".

Esmes Dentersas zvaigžņu brīdis pienāca 2006. gadā, kad viņas izpildītās populāru dziesmu kaverversijas, kas uzņemtas ar visparastāko tīmekļa kameru, strauji ieguva "YouTube" lietotāju atzinību. Mūziķes "YouTube" profilu līdz šim jau skatījuši vairāk nekā 120 miljoni apmeklētāju, padarot to par vienu no 25 visu laiku skatītākajiem "YouTube" vēsturē.
 
2007. gadā Esme Dentersa kļuva par pirmo izpildītāju, kas parakstīja līgumu ar dziedātāja Džastina Timberleika jaundibināto ierakstu kompāniju "Tennman Records". Tajā pašā gadā Esme Dentersa kļuva par 11 izpārdotu Džastina Timberleika koncertu iesildītāju.
 
Esme Dentersa turpina iekarot pasauli un mūziķes vairāk nekā 70 videoblogus katru dienu joprojām vēro tūkstošiem "YouTube" apmeklētāju.
 
20 gadus vecā mūziķe iedziedājusi kaverversijas tādiem hitiem kā Džastina Timberleika "What Goes Around Comes Around", Natašas Bedingfīldas "Unwritten", Lenija Kravica "I'll Be Waiting", Ērika Kleptona "Tears In Heaven", Ališas Kīzas "No One" un citiem.
 
Šobrīd Esme Dentersa strādā pie sava debijas albuma ieraksta, kas iznāks šogad. Plašāka informācija par mūziķi atrodama oficiālajā mājas lapā www.esmeeworld.com un www.youtube.com/esmeedenters.
 
Biļetes uz Enrikes Iglesiasa koncertu iegādājamas "Biļešu servisa" kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Sēdvietas maksā no 25 Ls līdz 35 Ls. Nopērkamas arī biļetes fanu zonā par 35 Ls.
 
Tirdzniecībā pieejamas VIP biļetes par 80 Ls, kas ietver sēdvietu ložā, atsevišķu VIP ieeju, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā un atsevišķu terasi smēķētājiem.