Koncertaģentūra "FBI" informē: jau šovakar, 27. aprīlī, "Arēnā Rīga" notiks lielu interesi izraisījušais populārā latino dziedātāja Enrikes Iglesiasa (Enrique Iglesias) koncerts. Uz koncertu jau martā pārdotas visas stāvvietas un šobrīd pārdošanā pieejamas pēdējās sēdvietu biļetes. Rezultāti rāda, ka mūziķa priekšnesums kļūs par gada apmeklētāko koncertu "Arēnā Rīga", iekļūstot veiksmīgāk pārdoto arēnas koncertu kompānijā kopā ar tādiem grandiem kā Stings, "Depeche Mode" un Eltons Džons.
 
Mūziķis Latvijā ieradīsies albuma "Greatest Hits" popularizēšanas tūres ietvaros un koncertā izpildīs savus slavenākos hitus – "Tired Of Being Sorry", "Hero", "Escape", "Do You Know? (The Ping Pong Song)" un citas slavenākās kompozīcijas.
 
Koncerta rīkotāji informē, ka "Arēnas Rīga" durvis Enrikes Iglesiasa koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas no plkst. 18.00. Koncerta īpašā viešņa, nīderlandiešu dziedātāja Esme Dentersa (Esmée Denters), uz skatuves kāps plkst. 19.30, bet Enrikes Iglesiasa uzstāšanās sāksies plkst. 20.30.
 
Pēdējās biļetes uz Enrikes Iglesiasa šovu šobrīd iegādājamas "Biļešu servisa" kasēs par 35 Ls.