Koncertaģentūra „FBI” informē: Šodien, 16. novembrī, sākas biļešu tirdzniecība uz Enrikes Iglesiasa papildkoncertu 1. decembrī „Saku” hallē Tallinā. Biļetes uz mūziķa pirmo koncertu Tallinā 30. novembrī tika izpirktas 15 minūšu laikā.

Populārais spāņu dziedātājs Enrike Iglesiass 30. novembrī un 1.decembrī „Saku” hallē Tallinā uz skatuves kāps kopā ar 12 mūziķu lielu pavadošo sastāvu. Enrikes Iglesiasa koncertiem „Saku” hallē tiks uzbūvēta apjomīga skatuve, kuras „mēle” iesniegsies līdz pat halles vidum. Pateicoties šādai konstrukcijai, kā arī vairākiem videoekrāniem, skatītāji varēs netraucēti vērot mūziķa uzstāšanos neatkarīgi no sēdvietas attāluma līdz skatuvei.

Tallinā kopā ar Enriki Iglesiasu ieradīsies 12 pavadošie mūziķi, kā arī 20 cilvēku liels personāls. Tallinā slavenais dziedātājs, pavadošie mūziķi un viņa personāls ieradīsies ar personīgo lidmašīnu. No lidostas uz koncerta norises vietu spāņu dziedātājs dosies luksusa klases „Mercedes” minivenā. Tehniskā komanda pilsētā ieradīsies ar četriem autobusiem, bet koncertam nepieciešamais aprīkojums tiks transportēts piecās kravas automašīnās. Mūziķim un viņa pavadošajam sastāvam „Saku” hallē tiks piešķirtas sešas pilnībā aprīkotas telpas.

Enrikes Iglesiasa koncerta vajadzībām „Saku” hallē tiks uzbūvēta apjomīga T — veida skatuve, kuras kopējā platība būs 300 kvadrātmetri. Lai nokļūtu uz skatuves, Enrike un viņa pavadošie mūziķi izmantos speciālu liftu. Koncertaģentūras „FBI” vadītāja Latvijā Inga Kadeka komentē: „T — veida skatuves risinājums izmantots, lai ikviens zālē sēdošais varētu netraucēti vērot koncertu neatkarīgi no tā, kur atrodas viņa sēdvieta. Interesanti, ka tā saucamā skatuves mēle būs 19 metrus gara un tā iesniegsies gandrīz līdz halles vidum. Skatītāju ērtībām hallē tiks uzstādīti arī vairāki videoekrāni — uz skatuves un tās abās malās. Oriģinālais skatuves noformējums un koncerta vajadzībām izmantotais iespaidīgais gaismas tehnikas daudzums padarīs mūziķa uzstāšanos vēl iespaidīgāku.”

No šodienas, 16. novembra, plkst. 10.00 nopērkamas biļetes uz Enrikes Iglesiasa papildkoncertu 1. decembrī. Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā („Reklamarket”, „Statoil”, „Latvijas Pasts”, „Rīgas Kongresu nams” u.c.) kā arī internetā www.bilesuserviss.lv.

Biļešu cenas: sēdvietas maksā 39.50 Ls, 49 Ls un 74 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei).

Viens no slavenākajiem popmūziķiem Enrike Iglesiass sniegs koncertus Tallinas „Saku” hallē 30. novembrī un 1. decembrī. Koncerti veltīti jaunākā albuma „Insomniac” popularizēšanai un noslēgs mūziķa Eiropas turneju.

2007. gada 16. novembris

Informāciju sagatavoja:
Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālists
Kristaps Kārkliņš