Kocertaģentūra FBI paziņo: 30. novembrī „Saku” hallē Tallinā koncertu sniegs viens no šībrīža populārākajiem un aktuālākajiem mūziķiem pasaulē — spāņu dziedātājs Enrike Iglesiass. Koncerts norisināsies Eiropas turnejas ietvaros un veltīts jaunākā albuma „Insomniac” popularizēšanai. Tirdzniecībā nonāks tikai 5900 biļešu, jo, saskaņā ar mūziķa prasībām, koncertā būs tikai sēdvietas.

Jau pēc sešām nedēļām, 30. novembrī, pirmoreiz Tallinā uzstāsies viens no veiksmīgākajiem mūziķiem popmūzikas vēsturē — Enrike Iglesiass. Pēc koncertaģentūras „FBI” vadītāja Baltijas valstīs un koncerta producenta Petera Rebanes vārdiem tirdzniecībā nonāks tikai 5900 biļešu. „Tāda ir mūziķa vēlme — lai koncertā „Saku” hallē būtu tikai sēdvietas. Šāds noteikums ir katrā šīs turnejas koncertā. Paredzams, ka pieprasījums pēc biļetēm būs ļoti liels. Esmu drošs, ka arī daudzie mūziķa fani no kaimiņvalstīm vēlēsies apmeklēt koncertu Tallinā.”

Tādas kompozīcijas kā „Bailamos”, „Rhythm Divine”, „Escape”, „Be With You”, „Hero”, „Do You Know (Ping Pong Song)”, „Tired Of Being Sorry” Enrikes Iglesiasa izpildījumā ir slavenas visā pasaulē. No Amerikas līdz Eiropai, no Indijas līdz Austrālijai mūziķa hīti iekaro topu pirmās pozīcijas un albumi tiek pārdoti milzu tirāžās. Desmit gadu ilgās karjeras laikā mūziķis ir pārdevis vairāk nekā 40 miljonus albumu, kas ieguvuši „zelta” un „platīna” statusu vairāk nekā 30 pasaules valstīs.

Par slavenā spāņu dziedātāja Hulio Iglesiasa dēla panākumu atslēgu tiek uzskatīta labā prasme izpildīt dziesmas gan angļu, gan spāņu valodās. Jau debijas albums atnesa Enrikem „Grammy” nomināciju kategorijā „Labākais latīņamerikāņu izpildītājs”. Tālāk seko aptuveni 30 starptautisku atzinību, kuru skaitā ir „World Music Award”, „American Music Awards”, „Premio Lo Nuestro Awards” un žurnāla „Billboard” apbalvojumi „Gada labākais mākslinieks” un „Gada labākais albums”.

Enrike Iglesiass ir dziedājis duetā ar Vitniju Hjūstoni, kopā ar aktieriem Antonio Banderasu un Selmu Hajeku filmējies režisora Roberta Rodrigesa grāvējā „Reiz Meksikā”, piedalījies neskaitāmās televīzijas pārraidēs vairāk nekā 20 valstīs un dziedātāja attēls parādījies uz vairāk nekā 300 žurnālu vākiem visā pasaulē.

Jaunākais Enrikes Iglesiasa albums „Insomniac” tika izdots šī gada 12. jūnijā. Pēc 32 gadus vecā dziedātāja vārdiem, šis pagaidām ir viņa ambiciozākais projekts visas karjeras laikā. „Šo albumu es ierakstīju trīs gadus. Tas nozīmē, ka trīs gadus es nepārtraukti biju pārbraucienos starp Maiami, Losandželosu un Zviedriju. Trīs gadus tika sacerēti dziesmu teksti, notika ieraksti studijā un nereti visbiežāk nospiestais taustiņš uz tastatūras bija „Delete”. Kopā es ierakstīju aptuveni 50 dziesmu, no kurām albumā tika iekļautas tikai piecpadsmit, kuras pilnībā atbilda manai iecerei un albuma redzējumam. Es neapgalvoju, ka „Insomniac” ir mans labākais albums. Tomēr es varu droši apgalvot, ka tam es sevi atdevu pilnībā, ieliekot šajā diskā sirdi un dvēseli.”

Biļetes uz slavenā spāņu dziedātāja koncertu Tallinā tirdzniecībā nonāks pirmdien, 29. oktobrī plkst. 10:00. Biļetes varēs iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā („Reklamarket”, „Statoil”, „Latvijas Pasts”, „Abonēšanas centrs Diena” u.c.).

Biļešu cenas: Sēdvietas maksās 24.50 Ls, 39.50 Ls un 49 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Tirdzniecībā būs pieejamas arī VIP biļetes par 123 Ls gabalā.

Jau no trešdienas, 24. oktobra, sāksies biļešu iepriekšpārdošana „FBI Concert Club” biedriem. Lai iegādātos biļeti, jāizdrukā saņemtā e-pasta vēstule un tā jāuzrāda jebkurā „Biļešu servisa” kasē pirms pirkuma izdarīšanas. Reģistrēties nākamo piedāvājumu saņemšanai iespējams „FBI” mājas lapā.

2007. gada 22. oktobris

Informāciju sagatavoja:
Marketinga un sabiedrisko attiecību speciālists
Kristaps Kārkliņš