Koncertaģentūra „FBI” informē: 1. decembrī „Saku” hallē Tallinā papildkoncertu sniegs populārais spāņu dziedātājs Enrike Iglesiass. Biļetes uz pirmo mūziķa koncertu 30. novembrī tika izpārdotas 15 minūšu laikā. Ņemot vērā milzīgo publikas interesi un pateicoties labvēlīgajam turnejas grafikam (mūziķa koncerts Tallinā ir viņa noslēdzošā uzstāšanās Eiropas turnejā), ar Enrikes Iglesiasa pārstāvjiem ir panākta vienošanās par papildkoncertu. Arī uz otro dziedātāja koncertu tirdzniecībā tiks laistas 5900 biļetes un tajā būs tikai sēdvietas.

Biļetes uz Enrikes Iglesiasa papildkoncertu Tallinā būs nopērkamas jau no šīs piektdienas, 16. novembra plkst. 10.00 rītā. Biļetes būs iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā („Reklamarket”, „Statoil”, „Latvijas Pasts”, „Rīgas Kongresu nams” u.c.).

Jau no otrdienas, 13. oktobra, sāksies biļešu iepriekšpārdošana „FBI Concert Club” biedriem. Lai iegādātos biļeti, jāizdrukā saņemtā e-pasta vēstule un tā jāuzrāda jebkurā „Biļešu servisa” kasē pirms pirkuma izdarīšanas. Reģistrēties nākamo piedāvājumu saņemšanai iespējams „FBI” mājas lapā.

„Jau uzreiz, kad rekordlielā ātrumā tika izpirktas biļetes uz mūziķa pirmo koncertu, uzsākām pārrunas par papildkoncerta rīkošanas iespējām. Sākotnēji apstiprinošu atbildi nesaņēmām, taču pateicoties tam, ka koncerts Tallinā pašlaik ir ieplānots kā pēdējais Enrikes Eiropas turnejā, mums izdevās pārliecināt mūziķa menedžmentu grafikā iekļaut vēl otru koncertu. Ņemot vērā lielo publikas interesi par Enrikes Iglesiasa gaidāmo uzstāšanos Igaunijā, esmu pārliecināts, ka šī ziņa iepriecinās daudzus tūkstošus interesentu gan Igaunijā, gan Latvijā, kas nepaspēja iegādāties biļeti uz mūziķa pirmo koncertu Tallinā,” skaidro koncertaģentūras „FBI” vadītājs Baltijas valstīs un koncertu producents Peters Rebane.

Arī biļetes uz Enrikes Iglesiasa koncertu Viļņā 29. novembrī tika izpārdotas īsā laikā. Koncertaģentūras „FBI” vadītāja Latvijā Inga Kadeka komentē: „Jo vairāk Baltijā būs ātri izpārdotu koncertu, jo vairāk ārzemju māksliniekiem šis reģions interesēs. Izpārdots koncerts ir rādītājs, kas mūziķa pārstāvjiem demonstrē, ka šajā valstī ir nepieciešamais tirgus potenciāls un ka ir vērts to iekļaut turnejā.”

Viens no slavenākajiem popmūziķiem Enrike Iglesiass sniegs koncertus Tallinas „Saku” hallē 30. novembrī un 1. decembrī. Koncerti veltīti jaunākā albuma „Insomniac” popularizēšanai un noslēgs mūziķa Eiropas turneju.

2007. gada 12. novembris

Informāciju sagatavoja:
Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālists
Kristaps Kārkliņš