Koncertaģentūra „FBI” informē: no šodienas, 29. oktobra, tika uzsākta biļešu tirdzniecība uz pasaulslavenā mūziķa Enrikes Iglesiasa koncertu 30. novembrī „Saku” hallē Tallinā. Visas koncerta biļetes tika izpirktas 15 minūšu laikā. Arī biļetes uz Enrikes Iglesiasa koncertu Viļņā 29. novembrī ir izpārdotas.

„Enrike Iglesisas šobrīd ir viens no aktuālākajiem popmūziķiem pasaulē, tāpēc liels prieks, ka mūsu publika novērtē iespēju redzēt klātienē šī mūziķa uzstāšanos. Tas, ka biļetes tiek izpirktas tik ātrā laikā, parāda, ka mēs tuvojamies Skandināvijas un rietumvalstu līmenim, kur dažu minūšu laikā izpārdoti koncerti nav retums. Tur koncertu apmeklētāji biļetes iegādājas līdzko tās pieejamas tirdzniecībā, sākot jau ar pirmajām minūtēm, jo pretējā gadījumā tās īsā laikā var tikt izpirktas. Šobrīd vēljoprojām ir liels pieprasījums pēc biļetēm uz Enrikes Iglesiasa koncertiem Baltijā un cilvēki ir pat mazliet šokēti, ka biļetes vairs nav pieejamas,” komentē koncertaģentūras „FBI” vadītājs Baltijas valstīs un koncertu producents Peters Rebane.

Šo koncertu gadu koncertaģentūra „FBI” plāno noslēgt ar Merilina Mensona šovu 22. decembrī Tallinas „Saku” hallē. No koncertaģentūras plānotajiem koncertiem 2008. gadā, šodien tika izziņots ņūmetāla klasiķu „Korn” koncerts 11. februārī „Arēnā Rīga”.

2007. gada 29. oktobris

Informāciju sagatavoja:
Marketinga un sabiedrisko attiecību speciālists
Kristaps Kārkliņš