Koncertaģentūra „FBI” informē: pirmdien, 29. oktobrī, plkst. 10.00 sākas biļešu tirdzniecība uz Enrikes Iglesiasa koncertu Tallinā. Populārais spāņu dziedātājs 30. novembrī „Saku” hallē uz skatuves kāps kopā ar 12 cilvēku lielu pavadošo sastāvu un šī būs pirmā reize, kad mūziķis sniegs koncertus Baltijā.

Saskaņā ar dziedātāja prasībām koncertā būs tikai sēdvietas. „Pēc Enrikes Iglesiasa Eiropas turnejas atklāšanas koncerta no mūziķa pārstāvjiem saņēmām norādījumus, ka dēļ iespaidīgajām skatuves konstrukcijām ir jāpārskata sēdvietu izvietojums skatuves tuvumā. Tā saucamā skatuves mēle vien būs 16 metrus gara (piemēram, „Aerosmith” koncertā Rīgā šis izvirzījums bija 13 metrus garš). Līdz ar to tikai pēc pirmā koncerta jaunajā turnejā ir noskaidrojies optimālais sēdvietu izvietojums. Vēl neilgi pirms biļešu laišanas pārdošanā mēs koriģējām plānu tā, lai ikvienam koncerta apmeklētājam tiktu garantēta iespēja netraucēti vērot mūziķa uzstāšanos,” skaidro koncertaģentūras „FBI” vadītājs Baltijas valstīs un koncerta producents Peters Rebane.

Biļetes uz Enrikes Iglesiasa koncertu Tallinā iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā („Reklamarket”, „Statoil”, „Latvijas Pasts”, „Abonēšanas centrs Diena” u.c.).

Biļešu cenas: Sēdvietas maksā 39.50 Ls un 49 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Tirdzniecībā ir pieejamas arī VIP biļetes par 123 Ls gabalā.

Koncertaģentūra „FBI” arī informē, ka Enrikes Iglesiasa koncerts Viļņā 29. novembrī ir izpārdots. Tāpēc visi, kas vēlas paspēt iegūt savā īpašumā biļeti uz mūziķa koncertu Tallinā, tiek aicināti pirkumu neatlikt uz vēlāku laiku un izdarīt to jau pirmajā biļešu pārdošanas dienā.

2007. gada 28. oktobris

Informāciju sagatavoja:
Marketinga un sabiedrisko attiecību speciālists
Kristaps Kārkliņš