Trešdienas vakarā Lucavsala pārtapa par Fū salu (kā to nodēvēja paši “Foo Fighters”), norisinoties amerikāņu rokgrupas koncertam, kas pulcēja aptuveni 20 000 apmeklētāju. Grupa sniedza vienu no garākajiem šoviem Latvijas koncertdzīves laikā - uzstāšanās ilga trīs stundas! Skatītājiem bija iespēja redzēt trīs pasaulslavenas grupas vienā vakarā, tās varēja sadzirdēt pat no Salu tilta - “Foo Fighters”, “Biffy Clyro” un “The Kills”.

“Kāpēc mēs gaidījām 22 gadus, lai atbrauktu uz Latviju?” neizpratnē vaicāja “Foo Fighters” līderis Deivs Grols, atsaucoties sajūsminātajai Rīgas koncerta publikai.

Jau pēc trīs dienām “Foo Fighters” kāps uz Glastonberijas festivāla galvenās skatuves, bet 30. jūnijā grupa kā galvenie mākslinieki uzstāsies Roskildes festivālā. Grupa tikko izziņoja arī jauno, pēc skaita devīto, studijas albumu “Concrete and Gold”, tas klajā nāks 15. septembrī.

Koncerta īpašie viesi bija britu grupa “Biffy Clyro”, kuras dalībnieki uz skatuves kāpa ar kailiem torsiem, un amerikāņu dziedātājas Elisones Moshārtas un britu mūziķa Džeimija Hinsa duets “The Kills”.

Atgādinām, ka jau 27. jūlijā ar iespaidīgu priekšnesumu Lucvsalā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē - “Red Hot Chili Peppers”. Pārdošanā pēdējās biļetes.