21. jūnijā Lucavsalā notiks šīs vasaras pirmais lielais šovs un viens no centrālajiem mūzikas notikumiem - amerikāņu rokgrupas “Foo Fighters” uzstāšanās ar agrāko “Nirvana” bundzinieku Deivu Grolu priekšplānā. Pasākuma īpašie viesi būs Eiropas lielāko festivālu galvenās skatuves cienīgi mākslinieki - populārā britu grupa “Biffy Clyro” un atzītais ASV un Lielbritānijas duets “The Kills”. Pirms visiem trim lielajiem grandiem klātesošos izklaidēs arī šobrīd aktuālākā Igaunijas koncertgrupa - “Elephants From Neptune”.

Šobrīd biļetes cena ir tikai 69 €. Cena ir spēkā, kamēr biļetes šajā cenu katogorijā ir pieejamas. Vēlāk cena pieaugs. Biļetes ir nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Festivāla mēroga notikums Daugavas krastā būs kulta grupu vienīgā uzstāšanās Baltijā.

Apmeklētājus sagaida enerģijas pārpilns, episks koncerts, kura laikā izskanēs tādi “Foo Fighters” grāvēji kā “The Pretender”, “Everlong”, “Best Of You”, “All My Life”, “My Hero”, “Learn To Fly”, “Walk”, “Something From Nothing” un daudzi citi.Par “Foo Fighters” koncerta apmēru liecina gadījums, kad Jaunzēlandes pilsētā Oklendā tika reģistrēti pazemes grūdieni, kurus, iespējams, lēkājot un dejojot izraisīja “Foo Fighters” koncerta apmeklētāji.

Savas karjeras laikā Deivs Grols (Dave Grohl), Teilors Hovkins (Taylor Hawkins), Neits Mendels (Nate Mendel), Kriss Šiflets (Chris Shiflett) un Pets Smīrs (Pat Smear) ir pārliecinoši izsitušies līdz rokmūzikas virsotnei, kļūstot par vienu no labākajām koncertgrupām pasaulē un pieprasītākajiem festivālu māksliniekiem. 

“Foo Fighters” kontā ir vienpadsmit prestižās “Grammy” balvas un vairāk nekā 30 miljoni pārdotu albumu. Grupas jaunākais un augsti novērtētais albums “Sonic Highways” laists klajā 2014. gadā.

“Biffy Clyro” pēdējo gadu laikā ir apliecinājusi sevi kā viena no pasaules interesantākajām grupām, un tās popularitāte jau sasniegusi milzu apmērus. Skotijas trio šovi daudzviet Eiropā ir izpārdoti, turklāt “Biffy Clyro” jaunais albums “Ellipsis” guvis milzu panākumus visā pasaulē.ASV un Lielbritānijas duetā “The Kills” ir apvienojušies amerikāņu dziedātāja Elisona Mosharta (Alison Mosshart) un brits Džeimijs Hinss (Jamie Hince). “The Kills” šogad spoži pieteica savu atgriešanos, laižot klajā piekto studijas albumu “Ash & Ice”. Aizvadītajā vasarā grupa muzicēja lielākajos mūzikas festivālos, gūstot nedalītu publikas mīlestību.

 

Skatuves priekšā būs īpaša fanu zona, biļetes cena fanu zonā - 99 eiro. Pieejamas arī VIP biļetes, kuras nodrošinās automašīnas stāvvietu, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, sēdvietu tribīnē zem jumta, atsevišķu bāru un WC, kā arī ieeju fanu zonā. VIP biļetes cena - 199 eiro. 
 

Foo Fighters (USA)
+ Īpašie viesi: Biffy Clyro (UK), The Kills (UK/ USA), Elephants From Neptune (EST)
Trešdiena 21.06.2017. Lucavsala, Rīga
Ieeja no plkst. 16.00