Koncertaģentūra FBI informē, ka 8. jūnijā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, “Saku Suurhall” arēnā, notiks britu grupas “Jamiroquai” koncerts. Tas būs vienīgais slavenā kolektīva šovs Baltijas valstīs un Ziemeļeiropā – grupa neuzstāsies ne Latvijā, ne Lietuvā, ne arī Somijā, Zviedrijā un Norvēģijā.
 
Biļetes uz grupas “Jamiroquai” koncertu būs nopērkamas sākot no piektdienas, 8. aprīļa, plkst. 10.00 rītā interneta mājas lapā www.ticketpro.lv
 
Biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem (reģistrēties bezmaksas iespējams šeit) sāksies jau rīt, 5. aprīlī, plkst. 10.00 no rīta. 
 
Par soulfanka karaļiem dēvētie “Jamiroquai” pasaules turneju uzsāka šī gada martā Šveicē, Cīrihē. Koncertturnejā “Jamiroquai” devušies, lai popularizētu savu jaunāko darbu – albumu “Rock Dust Light Star”. Kā atzīmē kocertaģentūras “FBI” direktore Inga Kadeka, “Jamiroquai” ir slaveni ar saviem spilgtajiem un enerģiskajiem koncertiem. “Grupas līderis un solists Džejs Kejs (Jay Kay) nepārspīlējot tiek uzskatīts par vienu no harizmātiskākajiem un stilīgākajiem mūziķiem mūsdienu mūzikā. Esmu pārliecināta, ka gupas koncerts Tallinā apmeklētājus uzlādēs ar pozitīvu enerģiju ilgam laikam! Turklāt tā kā tas būs vienīgais “Jamiroquai” koncerts Baltijā un Ziemeļeiropā, aicinu nevilcināties ar biļešu iegādi, jo liela interese par koncertu jūtama tieši no Igaunijas un Somijas fanu puses.”
 
Grupa “Jamiroquai” tika dibināta 1992. gadā un 90-tajos kopā ar tādiem kolektīviem kā “Incognito”, “James Taylor Quartet” un “Brand New Heavies” bija svarīga fank un acid-jazz muzikālā stila pārstāve. Grupa karjeras laikā pārdevusi vairāk nekā 25 miljonus albumu kopiju un ieguvusi daudzas mūzikas industrijas balvas, tostarp “Grammy” un “Ivor Novello Awards”. “Jamiroquai” veiksmīgi pievērsušies vairākiem mūzikas stiliem, tostarp popam, rokam un elektroniskajai mūzikai. Daudzi grupas mūzikas klipi kļuvuši par sava veida stila ikonām – kā, piemēram, “Virtual Insanity”, “Space Cowboy”, “Deeper Undeground” un “Little L”.