ASV superzvaigznes Kings Of Leon gada lielākajā brīvdabas koncertā Baltijā 25. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē iesildīs viena no kritiķu visaugstāk vērtētajām 21. gadsimta britu rokgrupām The Horrors.

The Horrors jau kopš debijas 2006. gadā cenšas pretoties mūzikas industrijas noteiktajiem standartiem. Grupa savus albumus izdod sadarbībā ar ievērojamāko Apvienotās Karalistes ierakstu kompāniju XL Recordings, kuras paspārnē ir ietekmīgākie un lielākie vārdi mūzikā, piemēram, Jack White, Adele, Beck, Radiohead, The White Stripes, Dizzee Rascal, M.I.A., Vampire Weekend u.c.

5. maijā klajā nākušais nu jau ceturtais grupas ieraksts “Luminous” iekarojis sesto pozīciju Lielbritānijas pārdotāko albumu sarakstā, kā arī ticis nodēvēts par labāko britu albumu šogad. Respektablais mūzikas žurnāls “NME” to nosaucis par “grandiozu atgriešanos, kas nostiprina The Horrors statusu kā vienam no mūsdienu angļu mūzikas nacionālajiem dārgumiem”, bet laikraksts “The Guardian” uzskata, ka “apvienības skanējums ir gaismas gadus priekšā visām pārējām mūsdienu ģitārgrupām”.

Kā jau iepriekš ziņots, 25. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē uzstāsies viena no populārākajām ASV rokgrupām Kings of Leon. Par pirmā lieluma zvaigznēm Kings Of Leon kļuva pēc albuma “Only by the Night” izdošanas 2008. gadā. Albumā bija  tādi hiti kā “Use Somebody” un “Sex On Fire”, kas ieguva milzu popularitāti visā pasaulē. Pagājušajā gadā Kings of Leon laida klajā “Mechanical Bull” albumu, kuram veltīta arī šī koncertturneja.

Koncerta biļetes nopērkamas “Biļešu Serviss” un “Ticketpro” kasēs, kā arī internetā. Koncertā būs tikai stāvvietas, biļetes cena - EUR 55.