Nākampirmdien, 30. aprīlī, plkst. 10.00 tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz popmūzikas superzvaigznes Lady Gaga koncertu, kas 23. augustā norisināsies Mežaparka Lielajā estrādē. Biļetes varēs iegādāties interneta mājas lapā www.ticketpro.lv. Biļetes būs pieejamas arī “Ticketpro” kasēs MAXIMA XX un XXX lielveikalu informācijas centros visā Latvijā, kā arī “Ticketpro” biļešu tirdzniecības vietās “Arēnā Rīga” un Rīgas Kongresu namā. Pirkuma limits būs 6 biļetes.

Bet jau no ceturtdienas, 26. aprīļa, 10.00 rītā tikai “Ticketpro” interneta lapā tiks uzsākta Lady Gaga koncerta biļešu iepriekšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem. Lai iegūtu ekskluzīvu iespēju iegādāties koncerta biļetes ātrāk, ir nepieciešams bezmaksas reģistrēties šeit. Precīza informācija par biļešu iegādes kārtību tiks paziņota atsevišķā vēstulē.

Stāvvietas cena būs Ls 39. Biļetes cena skatuvei tuvākajā zonā būs Ls 69. 

Lady Gaga ir padomājusi par saviem faniem un piedāvās īpašu komplektu - “Government Hooker”, tā cena būs Ls 136 un tas nodrošinās biļeti A zonā skatuves tuvumā, ātrāku iekļūšanu norises vietā, ekskluzīvu Lady Gaga suvenīru un “The Born This Way Ball” turnejas laminētu identifikācijas karti.

Tiek plānoti arī īpaši Lady Gaga VIP biļešu piedāvājumi, sīkāka informācija par tiem tiks publiskota pirms publiskās biļešu tirdzniecības uzsākšanas 30. aprīlī.

Pieckārtējā “Grammy” balvas ieguvēja Lady Gaga Rīgā ieradīsies pasaules turnejas “The Born This Way Ball” ietvaros  un Latvijā koncertēs pirmo reizi. 

Eiropā Lady Gaga tūri kā īpašie viesi pavadīs nesen atkalapvienojusies britu rokgrupa “The Darkness”, kura vislabāk pazīstama ar hitu “I Believe In A Thing Called Love”. Savukārt ilggadējā Lady Gaga skatuves partnere un dīdžejs Lady Starlight ir apstiprinājusi, ka pievienosies Lady Gaga tūrei Austrālijas, Jaunzēlandes un arī Eiropas koncertos kā viesdīdžejs.

Lady Gaga iepriekšējā turneja “The Monster Ball” visā pasaulē pulcēja plašu apmeklētāju skaitu un saņēma sajūsmas pilnas atsauksmes katrā pilsētā, kur vien māksliniece uzstājās. Laikraksts “The Sun” koncertu nosauca par “labāko dzīvo uzstāšanos, kādu jūs šogad redzēsiet”, bet “Pollstar Concert Industry Awards” turneju nosauca par Gada nozīmīgāko tūri.

2011. gadā žurnāls “Forbes” nosauca Lady Gaga par Gada ietekmīgāko sievieti pasaulē, bet 2010. gadā  viņa tika iekļauta respektablā ASV žurnāla “Time” veidotajā 100 pasaulē ietekmīgāko cilvēku sarakstā. Viņas video internetā apskatīti 2,2 miljardus reižu, sociālajā vietnē “Facebook” māksliniecei ir 49 miljoni sekotāju, bet sociālajā portālā “Twitter” dziedātāja ir nepārspēta – tur viņai ir 21 miljons sekotāju. Digitālajā laikmetā Lady Gaga ir vienīgā māksliniece, kurai ar pirmajiem diviem hitiem izdevies pārsniegt 5 miljonu pārdošanas robežu. 

No Lofstoftas Sufolkā (Lielbritānijā) nākušās grupas “The Darkness” dalībnieki Džastins Hokinss (balss/ģitāra), Dens Hokinss (ģitāra/bekvokāls), Frenkijs Polins (bass) un Eds Graiems (bungas) ir apņēmības pilni sasniegt jaunas virsotnes, un jau vasaras beigās izdos savu trešo albumu (pēc astoņu gadu pauzes). Pagaidām vēl nenosauktais albums centīsies kvalitātes ziņā neatpalikt no iepriekšējiem – dubultplatīna debijas “Persmission To Land”, kurā bija iekļautas dziesmas “I Believe In A Thing Called Love” un “Get Your Hands Off My Woman”, un albuma “One-Way Ticket To Hell And Back”, kurā bija tādas dziesmas kā “One Way Ticket” un “Is It Just Me?”. Plašāka informācija par grupas jauno albumu sekos drīzumā.

Laiks kopš atkalapvienošanās grupai “The Darkness” ir bijis notikumiem bagāts. Izdevums “LA Weekly”  grupu raksturo kā “vēsturisku atkalapvienošanos, kas skatītājiem piedāvās šīs tūkstošgades multi dimensiāli izklaidējošāko dzīvo roka šovu un nebeidzamu jautrību”. Grupas koncerti, uzstājoties Lielbritānijā un Ziemeļamerikā, bija izpārdoti, bet fani un kritiķi pēc to apmeklēšanas bija sajūsmā. “The Darkness” savu jaunāko dziesmu “Nothing’s Gonna Stop Us” interneta lapā www.theactualdarkness.com jau paspējuši piedāvāt bez maksas. Pārsteigums bija arī “The Darkness” parādīšanās ikgadējais amerikāņu futbola finālspēles jeb “Super Bowl” reklāmā, kur grupa izpildīja savu klasisko hītu “I Believe In A Thing Called Love”.