Šodien, 30. aprīlī, plkst. 10.00 sākta biļešu tirdzniecība uz popmūzikas superzvaigznes Lady Gaga koncertu, kas 23. augustā norisināsies Mežaparka Lielajā estrādē. Biļetes var iegādāties interneta lapā www.ticketpro.lv, kā arī “Ticketpro” kasēs MAXIMA XX un XXX lielveikalu informācijas centros visā Latvijā un “Ticketpro” biļešu tirdzniecības vietās “Arēnā Rīga” un Rīgas Kongresu namā. Biļetes var iegādāties arī vairākos tirdzniecības centros Rīgā, pilns “Ticketpro” tirdzniecības vietu saraksts pieejams www.ticketpro.lv.

Stāvvietas cena B zonā ir 39 lati. Biļetes cena skatuvei tuvākajā A zonā ir 69 lati. Viena pirkuma limits ir 6 biļetes.

Lady Gaga ir padomājusi par saviem faniem un piedāvā īpašu komplektu - “Government Hooker”, tā cena ir Ls 136 un tas nodrošinās biļeti A zonā skatuves tuvumā, ātrāku iekļūšanu norises vietā, ekskluzīvu Lady Gaga suvenīru un “The Born This Way Ball” turnejas laminētu identifikācijas karti. “Government Hooker” biļeti iespējams nopirkt tikai internetā www.ticketpro.lv, jo pie iegādes pircējam jānorāda savi personas dati un kontaktinformācija. Katrs “Government Hooker” komplekta pircējs nedēļu pirms koncerta saņems e-pastu no mūziķes pārstāvjiem ar norādi, kur un cikos koncerta dienā būs iespējams saņemt suvenīru un piemiņas identifikācijas karti. 

Lady Gaga ir izveidojusi arī piedāvājumu īpašajiem viesiem: Komplekts “Highway Unicorn” maksā Ls 189 un tas nodrošinās bezmaksas automašīnas stāvvietu, atsevišķu VIP ieeju, sēdvietu VIP tribīnē (ar jumtu), pieeju VIP zonas bāram un laminētu VIP identifikācijas karti.

Koncertā paredzēts īpašs laukums Monster Pit pie pašas skatuves, kurā varēs iekļūt tikai pašas mūziķes pārstāvju izraudzīti fani. Ieeju Monster Pit nav iespējams iegādāties par maksu, uz iekļūšanu Monster Pit varēs pretendēt ar jebkuru iegādāto biļeti tie apmeklētāji, kas ieradīsies visagrāk, būs gaidījuši visilgāk un būs saģērbušies atbilstoši ballei. Vairāk par Monster Pit: www.ladygaga.com.

Pieckārtējā “Grammy” balvas ieguvēja Lady Gaga Rīgā ieradīsies pasaules turnejas “The Born This Way Ball” ietvaros. Lady Gaga iepriekšējā turneja “The Monster Ball” visā pasaulē pulcēja plašu apmeklētāju skaitu un saņēma sajūsmas pilnas atsauksmes katrā pilsētā, kur vien māksliniece uzstājās. Laikraksts “The Sun” koncertu nosauca par “labāko dzīvo uzstāšanos, kādu jūs šogad redzēsiet”, bet “Pollstar Concert Industry Awards” turneju nosauca par Gada nozīmīgāko tūri.

26. aprīlī Seulā, Dienvidkorejā mūziķe sniedza pirmo jaunās turnejas “The Born This Way Ball” koncertu. Lady Gaga uzstāšanās Olimpiskajā stadionā kļuva par otru apmeklētāko koncertu Dienvidkorejas vēsturē - mūziķes uzstāšanos vēroja vairāk nekā 45 000 interesentu. Vēl vairāk skatītājus Seulā pulcēt spēja tikai Maikls Džeksons 1996. gadā.

Mūziķe “The Born This Way Ball” turnejas laikā plāno sniegt vairāk nekā 110 šovus un 11 no tiem Āzijā. Pēc kocerta Dienvidkorejā Lady Gaga saviem sekotājiem sociālajos tīklos neslēpa sajūsmu par turnejas atklāšanu: “Esmu tik pateicīga jums, mazie monstri! Kocerts bija neaizmirstams. Šis bija īpašs mirklis visai “Haus of Gaga” komandai.” Tālāk mūziķe dosies uz Honkongu, lai tur sniegtu četrus izpārdotus koncertus pēc kārtas.

Nupat kļuvis zināms, ka Lady Gaga saņēmusi desmit “Billboard” mūzikas balvas nominācijas, tostarp kā Gada labākā izpildītāja. Viņas albumi “Born This Way” un “Fame” nominēti Gada albuma un Gada deju mūzikas allbuma kategorijās. “Billboard” mūzikas balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies 20. maijā Lasvegasā.