Jau nākamceturtdien, 23. augustā, Mežaparka estrādē norisināsies pieckārtējās “Grammy” balvas ieguvējas Lady Gaga koncerts. “Ticketpro” biļešu kasēs, kā arī interneta lapā www.ticketpro.lv biļetes pieejamas sākot no 29 latiem.

Lady Gaga šovs būs viens no iespaidīgākajiem ārvalstu mūziķu koncertiem, kas līdz šim norisinājies Mežaparka estrādē. Skatuves dekorācijās galveno lomu spēlēs apjomīga pils, kuras fonā norisināsies “Born This Way” balle. “Lady Gaga skatuves noformējums ir apjomīgākā teatrālā uzbūve, kāda jebkad radīta koncertturnejai. Pils konstrukcijas un skatuves pārvietošanai vien ir nepieciešamas piecpadsmit smagās automašīnas ar 16 m garām piekabēm,” skaidro turnejas skatuves dizaina izstrādātājs, uzņēmuma “Tate Towers” vadītājs Džeimss Fairorts (James “Winky” Fairorth). “Tate Towers” izstrādājuši skatuvisko noformējumu daudzām pasaulslavenu mūziķu turnejām, tajā skaitā Rodžeram Votersam (Roger Waters), Red Hot Chili Peppers, Take That, Jay-Z & Kanye West u.c. “Tate Towers” tehnoloģiskie risinājumi izmantoti arī Londonas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā. 

“Vienmēr esmu sapņojusi būt ģerbtai itāļu dizaineru drēbēs no galvas līdz kājām!” smejas Lady Gaga. Turnejas tērpus, kurus mūziķe koncerta laikā regulāri mainīs, veidojuši slavenie itāļu modes nami “Versace”, “Armani” un “Moschino”.

“Lady Gaga ir tagadne un nākotne,” uzskata modes māksliniece Donatella Versače (Donatella Versace). “Viņa ir iedvesmas simbols. Bezbailīga un drosmīga. Ikviens klātesošais būs pārsteigts, ieraugot mūsu kopdarba rezultātu!”

Lady Gaga kocertu rīkotāji Baltijas valstīs, koncertaģentūra FBI, iesaka uzmanīties un nekādā gadījumā neiegādāties Lady Gaga koncerta biļetes no rokas, bet pirkt tās tikai no oficiālā koncerta biļešu izplatītāja “Ticketpro”. Koncerta biļetes nopērkamas “Ticketpro” biļešu kasēs MAXIMA XX un XXX lielveikalu informācijas centros visā Latvijā, kā arī tirdzniecības centru “Domina Shopping”, “Galleria Riga”, “Olimpia”, “Riga Plaza”, “Spice” un “Spice Home” informācijas centros. Biļetes var iegādāties arī internetā www.ticketpro.lv. Pilns tirdzniecības vietu saraksts atrodams “Ticketpro” mājas lapā.

“Ticketpro” pārstāvis Latvijā Uģis Liepiņš skaidro: “Šobrīd mūsu rīcībā nodotas aptuveni 40 viltotas koncerta biļetes, kuras pircēji iegādājušies caur sludinājumiem - no rokas. Dažos gadījumos biļetei līdzi iedots arī viltots “Maxima” veikala čeks, tā ar viltu radot priekšstatu, ka biļete ir īsta, jo “Maxima” veikalu Informācijas centros tiešām atrodas “Ticketpro” biļešu kases. Mēs vēlamies uzsvērt, ka, iegādājoties biļetes no rokas, pastāv augsts risks nopirkt viltojumu.”

Lai arī viltotā biļete var izskatīties ļoti līdzīga oriģinālajai, pie ieejas norises vietā visas koncerta biļetes tiks skenētas un apmeklētājiem ar viltotām biļetēm ieeja tiks liegta.

Ja par iegādāto biļeti radušās šaubas, lūdzam savlaicīgi sazināties ar biļešu izplatītāju - firmu “Ticketpro”.