Šodien, 26. aprīlī, tiek uzsākta Lady Gaga koncerta biļešu iepriekšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem. Lai iegūtu ekskluzīvu iespēju iegādāties koncerta biļetes ātrāk, ir nepieciešams bezmaksas reģistrēties šeit un pēc tam būs iespējams “Ticketpro” mājas lapā iegādāties biļetes pirmajiem. Precīza informācija par biļešu iegādes kārtību tiks paziņota atsevišķā vēstulē. Iepriekšpārdošanas akcija ilgs no 26. aprīļa plkst. 10.00 līdz 27. aprīļa plkst. 15.00.

Stāvvietas cena B zonā ir Ls 39. Biļetes cena skatuvei tuvākajā A zonā ir Ls 69. Viena pirkuma limits ir 6 biļetes.

Lady Gaga ir padomājusi par saviem faniem un piedāvās īpašu komplektu - “Government Hooker”, tā cena būs Ls 136 un tas nodrošinās biļeti A zonā skatuves tuvumā, ātrāku iekļūšanu norises vietā, ekskluzīvu Lady Gaga suvenīru un “The Born This Way Ball” turnejas laminētu identifikācijas karti.

Atklātā biļešu pārdošana sāksies pirmdien, 30. aprīlī, plkst. 10.00 interneta lapā www.ticketpro.lv, kā arī “Ticketpro” kasēs MAXIMA XX un XXX lielveikalu informācijas centros un “Ticketpro” biļešu tirdzniecības vietās “Arēnā Rīga” un Rīgas Kongresu namā. Tiek plānoti arī īpaši Lady Gaga VIP biļešu piedāvājumi, sīkāka informācija par tiem tiks publiskota pirms publiskās biļešu tirdzniecības uzsākšanas 30. aprīlī.

Atgādinām, ka 23. augustā Rīgā savas pasaules koncerttūres “The Born This Way Ball” ietvaros uzstāsies popmūzikas superzvaigzne Lady Gaga. Pieckārtējā “Grammy” balvas ieguvēja Latvijā koncertēs pirmo reizi un tiek prognozēts, ka viņas jaunais šovs Mežaparka Lielajā estrādē pulcēs 40 000 skatītāju un kļūs par vienu no ievērojamākajiem notikumiem Latvijas šovbiznesa vēsturē. 

Lady Gaga iepriekšējā turneja “The Monster Ball” visā pasaulē pulcēja plašu apmeklētāju skaitu un saņēma sajūsmas pilnas atsauksmes katrā pilsētā, kur vien māksliniece uzstājās. Laikraksts “The Sun” koncertu nosauca par “labāko dzīvo uzstāšanos, kādu jūs šogad redzēsiet”, bet “Pollstar Concert Industry Awards” turneju nosauca par Gada nozīmīgāko tūri.

“The Born This Way Ball” būs Lady Gaga pirmā koncettūre kopš albuma “Born This Way” iznākšanas. Albums sekoja 2008. un 2009. gada albumiem “The Fame” un “The Fame Monster”, kuri saņēma “Grammy” balvas. “Lai radītu satriecošu šovu, “Haus of Gaga” un es strādājām mēnešiem ilgi,” stāsta pati Lady Gaga.