Koncertaģentūra FBI informē: No šodienas, 8. oktobra, tiek uzsākta biļešu pārdošana uz Merilina Mensona koncertu „Saku” hallē Tallinā. Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu serviss” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv no plkst. 10:00 rītā.

Stāvvietas biļetes cena ir 29.50 Ls. Sēdvietas biļetes maksā 29.50 Ls (3. stāvs) un 34.50 Ls (1. stāvs). Tirdzniecībā ir pieejamas arī VIP biļetes par 123 Ls gabalā.

Gaidāmā Merilina Mensona uzstāšanās 22.decembrī Tallinā būs mākslinieka vienīgais koncerts Baltijas valstīs. Plānots, ka šis koncerts noslēgs mūziķa pusgadu ilgo pasaules turneju „Rape Of World”.

Merilins Mensons ar savu grupu ir ieguvis divas „Grammy” nominācijas, daudzus pazīstamo žurnālu „Billboard” un „NME” apbalvojumus un mūzikas kanāla „MTV” balvas.

Mūziķa koncerti vienmēr ir vizuāli iespaidīgi — krāšņs noformējums, vērienīgs gaismu šovs un nereti tiek izmantota arī pirotehnika. Paša mūziķa uznāciens tiek papildināts ar šokējošiem tērpiem, bet šausminošais grims ir neatņemama Merilina Mensona imidža sastāvdaļa. „Gaidāmais koncerts Tallinā nebūs izņēmums un klātesošie varēs vērot iespaidīgu priekšnesumu Merilina Mensona gaumē,” komentē koncertaģentūras „FBI” vadītājs Baltijas valstīs un šova producents Peters Rebane.

2007. gada 8. oktobris

Informāciju sagatavoja:
Marketinga un sabiedrisko attiecību speciālists
Kristaps Kārkliņš