Koncertaģentūra „FBI” informē: viena no pasaulē titulētākajām un pieprasītākajām rokgrupām „METALLICA” šovakar Rīgā uzstājās 32 000 klātesošajiem.

„METALLICA” divu stundu garā koncerta laikā izpildīja tādus hitus kā „Fuel”, „Enter Sandman”, „Nothing Else Matters”, „One”, „Seek And Destroy” un citas savas ilgās un veiksmīgās karjeras laikā radītās kompozīcijas.

Pēc koncerta grupa izteica vēlmi noteikti vēlreiz atgriezties Latvijā. Solists Džeims Hetfīlds: „Tagad mēs beidzot varam teikt – „METALLICA” un Rīga! Jūs esat mūsu sirdīs!”. Bundzinieks Lars Ulrihs fanus uzmundrināja ar retorisku jautājumu: „Mums taču nebūs jāgaida vēl 27 gadi, lai atgrieztos pie jums, vai ne?”

Radio „SWH Rock” dīdžejs Gustavs Terzens: „Koncerts bija enerģisks, agresīvs un grandiozs. „METALLICA” šovakar pierādīja, kāpēc viņu koncerti ir pasaulē vispārdotāko šovu vidū.”

„METALLICA” savas karjeras laikā pārdevuši vairāk nekā 100 miljonus albumu kopiju, kas 40 valstīs ieguvuši zelta vai platīna statusu. Grupas īpašumā ir 7 „Grammy” balvas un daudzi citi prestiži apbalvojumi.

Kopš 1990. gada „METALLICA” ir viena no piecām veiksmīgākajām koncertējošajām grupām pasaulē ar pilnībā izpārdotiem koncertiem visos 50 ASV štatos un vairāk nekā 50 valstīs. „METALLICA” koncerti kopumā visā pasaulē pulcējuši vairāk nekā 30 miljonus skatītāju.

„METALLICA” Rīgas koncerta dziesmu saraksts:

Creeping Death
Fuel
Ride The Lightning
Harvester Of sorrow
Welcome Home (Sanitarium)
The Memory Remains
...And Justice For All
No Remorse
Fade To Black
Master Of Puppets
Whiplash
Nothing Else Matters
Sad But True
One
Enter Sandman
- - - - -
Last Caress
Motorbreath
Seek And Destroy