Starptautiski augstu novērtētā Dānijas popmūzikas dīva MØ 23. novembrī uzstāsies koncertzālē Palladium, piedāvājot dinamisku un enerģijas pārpilnu koncertu, kurā izskanēs visi dziedātājas aktuālie hīti pasaules tūres “Forever Neverland – Chapter 1” ietvaros. Šajā tūrē dziedātājai pievienosies un koncertu Rīgā iesildīs somu dziedātāja ALMA, jaunās paaudzes pankroka zvaigzne. Biļetes publiskajā tirdzniecībā Biļešu Serviss tīklā nonāks ceturtdien, 26. aprīlī no plkst. 10:00, bet jau otrdien, 24. aprīlī tikai FBI un Positivus klubu biedriem būs ekskluzīva iespēja iegādāties biļetes pirmajiem.  Biļešu cena būs sākot no 29 eiro.

Nedaudz no dabstepa, nedaudz no soulmūzikas, nedaudz no pankroka  – MØ rada pati savu žanru, kas vienlaikus spēj būt komerciāls, nekļūstot banāls vai apnicīgs. Ne velti viņas mūzika guvusi atzinību visā pasaulē – viņas singli gozējušies topu augšgalā gan Austrālijā, gan Lielbritānijā un Amerikas Savienotajās valstīs, savukārt muzikāli MØ sadarbojusies ar tādām zvaigznēm kā Major Lazer un kopīgi veidotā dziesma Lean On pārsniegusi rekordlielu klausījumu skaitu pāri miljardam vietnē Youtube. Arī hitam Cold Water, kas tapa kopā ar Justin Bieber klausījumu skaits tuvojas miljardam. Sadarbības ar Charli XCX, Elliphant un citām mūzikas pasaules zvaigznēm bijušas tik pat veiksmīgas un atzinīgi novērtētas klausītāju vidū.

2014. gadā MØ debijas albums No Mythologies to Follow saņēma visas prestižākās Dānijas populārās mūzikas balvas, tostarp kā labākais albums un pati MØ – kā labākā vokāliste. Kopš tā brīža MØ par savām var saukt koncertskatuves visā pasaulē – viņa saņēmusi European Border Breakers balvu kā uzlecošā zvaigzne, vairākas GAFFA-Prisen balvas, kā arī bijusi nominēta MTV Video Music un UK Video Music balvām. Jaunākais MØ ieraksts, EP When I Was Young nāca klajā vien pērn, kļūstot par vienu no ilgāk glabātajiem noslēpumiem Skandināvijas mūzikas industrijā.

The Guardian MØ uzstāšanos salīdzina ar derviša virpuļošanu un uzsver ekspresīvo, žestikulācijas pārpilno skatuves horeogrāfiju. Savukārt NME viņas skatuves tēlu un muzikālās izpausmes salīdzina ar “kaut ko starp Siouxsie Sioux un Janet Jackson”.

Koncertu Rīgā iesildīs somu jaunās paaudzes pankroka zvaigzne ALMA. Ekstravagants skatuves tēls un neparasts dvēseles skanējums ar tiešu liriku. Mūzikas apskatnieki ALMU pielīdzina tādām mūzikas zvaigznēm kā Sia un Amy Winehouse. Šobrīd ALMA sadarbojas ar tādām labi zināmām mūzikas zvaigznēm kā MNEK, Rudimental, Charlie XCX, Sub Focus, Tove Lo, Justin Tranter un 2 Inch Punch.

Rīgā, koncertzālē Palladium MØ uzstāsies 23. novembrī. Biļetes publiskajā pārdošanā nonāks 26. aprīlī, tās varēs iegādāties Biļešu Servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena sākot no 29 eiro.

Reģistrēties FBI koncertu kluba biedriem http://www.fbi.lv/lv/fbi-klubs