Koncertaģentūra "FBI" informē: šovakar "Sapņu fabrikā" norisinājās britu mūzikas ikonas, ģeniālā mūziķa, Moriseja (Morrissey) koncerts. Jāpiezīmē, ka šis bija viens no grandiozākajiem koncertiem, kas norisinājies šajā koncertzālē.

Pirms Moriseja uzstājās koncerta īpašie viesi – britu indie-popa apvienība – "Doll & The Kicks". Pēc iesildītāju enerģiskā priekšnesuma uz "Sapņu fabrikas" skatuves kāpa vakara galvenā zvaigzne – Morisejs. Harismātikais mūziķis priekšnesumu sāka ar "The Smiths" dziesmu "This Charming Man" un vakara gaitā izpildīja gan savas solo karjeras dziesmas, gan arī vairākas kompozīcijas no "The Smiths" daiļrades.
 
Mūziķis spēja radīt saviļņojošu atmosfēru un uzreiz nodibināja lielisku kontaktu ar koncerta apmeklētājiem. Morisejs priekšnesuma gaitā labprāt sarunājās un sarokojās ar faniem, kā arī ļāva kādai pasākuma apmeklētājai mikrofonā izteikt savas domas par mūziķi. Morisejs turpināja savos koncertos ierasto tradīciju un, novilcis kreklu, iemeta to publikā.
 
Morisejs uzstāšanos noslēdza ar dziesmu "First of the Gang to Die", kurai līdzi dziedāja teju visi koncerta apmeklētāji. Kā pēc koncerta atzina pirmajās rindās stāvošie apmeklētāji, viņa harismai bija gandrīz neiespējami pretoties.

Koncertā izpildīto dziesmu saraksts:
"This Charming Man"
"Billy Budd"
"Black Cloud" 
"How Soon Is It Now?" 
"Irish Blood, English Heart" 
"Ask"
"I'm Throwing My Arms Around Paris"
"The World Is Full of Crashing Bores"
"You Just Haven't Earned It Yet, Baby"
"Why Don't You Find Out For Yourself?"
"Life Is A Pigsty"
"Let Me Kiss You"
"One Day Goodbye Will Be Farewell"
"Best Friend On The Payroll"
"Girlfriend In A Coma"
"When Last I Spoke To Carol"
"The Loop"
"I'm Ok With Myself"
"First of the Gang to Die"
 
* - Morisejs apskauj Rīgu