Leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd bundzinieks Nick Mason ar grupu Nick Mason's Saucerful Of Secrets pirmo reizi viesosies Latvijā koncertzālē Palladium Rīga 24. maijā. Biļetes no šodienas pieejamas tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā.

Nick Mason ir viens no visu laiku komerciāli veiksmīgākās un ietekmīgākās rokgrupas Pink Floyd dibinātājiem. Grupas stāsts sākas ar Nick Mason un Roger Waters draudzību, kad mūziķi iepazinās 1963. gadā, studējot Londonas Universitātē. Nick Mason bija visilgāk pastāvošais Pink Floyd dalībnieks un bundzinieks, kā arī daudzu grupas leģendāro dziesmu “Time”, “One Of These Days”, “Careful With That Axe”, “Eugene” un “Echoes” līdzautors.

2018. gadā Nick Mason izveidoja grupu Nick Mason's Saucerful Of Secrets kopā ar ģitāristu Lee Harris. Pavisam drīz viņiem pievienojās ģitārists un dziedātājs Gary Kemp, basģitārists Guy Pratt, un taustiņinstrumentālists un komponists Dom Beken. Kā stāsta pats mākslinieks, sākotnēji viņi necentās izveidot Pink Floyd veltījuma grupu. Mērķis bija sniegt faniem autentisku Pink Floyd pieredzi, atskaņojot agrīnās mūzikas materiālu, kas aptver 1965.–1972. gadus. 

Kā ceļojums laikā, kas aizvedīs uz grupas Pink Floyd pirmsākumiem. Koncertā dzirdēsim tādas Pink Floyd dziesmas kā “Astronomy Domine”, “Atom Heart Mother”, “Fearless”, “Green Is The Color”, “Set The Controls For The Heart Of The Sun”, “Obscured By Clouds”, “A Saucerful Of Secrets”, “One Of This Days” un daudzas citas.

“Šis bija visneparastākais šovs un skaists atgādinājums par to, kāda bija Pink Floyd grupa - savdabīga un spoža." Michael Hann, laikraksts “Financial Times”

“Skaņa bija elektrizējoša, uzmundrinoša un hipnotizējoša, savienojot pirmatnējā roka formātus dīvainās un brīnišķīgās formās. Sākot no garāžroka programmas sākumā ar “Interstellar Overdrive”, “Astronomy Domine”, “Lucifer Sam”, līdz noslēdzošajai izspēlei ar “One of These Days” un “Point Me at the Sky”. Tas bija spēcīgs intensitātes kopums.” Neil McCormick,  laikraksts “The Daily Telegraph”.

Pink Floyd faniem koncerts būs pārsteidzošs. Nick Mason ir spējis izveidot ko patiešām izcilu. Lielisks sākums ar neapšaubāmi spēcīgu potenciālu. Nick Mason's Saucerful Of Secrets 24. maijā koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā.