Koncertaģentūra FBI informē: jau rītvakar, 3.maijā plkst. 20:00, „Arēnā Rīga” koncertu sniegs popmūzikas inteliģences superzvaigznes Pet Shop Boys. Elektroniskās un popmūzikas duets Latvijas koncerta apmeklētājiem piedāvās teatralizētu uzvedumu, kura noformējumu veidojusi slavenā scenogrāfe Esa Devlina un horeogrāfs, „street-style” radītājs Hakīms Onibudo.

Nīls Tenants un Kriss Lovs koncertā izpildīs dziesmas gan no iepriekšējiem albumiem, gan savu jaunāko materiālu. Koncerta apmeklētāji dzirdēs tādas kompozīcijas kā „I’m With Stupid” , „Minimal”, „It's A Sin”, „Rent”, „Go West”, „Always On My Mind”, „Opportunities”, „West End Girls” un daudzus citus hītus.

Pet Shop Boys pasaules slavu iekarojuši ne tikai ar savām kompozīcijām, bet tiek uzskatīti arī par vieniem no ģeniālākajiem remiksu veidotājiem. Karjeras laikā duets ir sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā Madonna, Eltons Džons, Kailija Minoga, Dastija Springfilda, Laiza Minnelli un New Order. Šī gada februārī iznāca kulta grupas The Killers singla „Read My Mind” remikss, kuru veidoja tieši Pet Shop Boys. Šobrīd popularitāti un topu virsotnes iekarojis Pet Shop Boys un Robija Viljamsa aktuālais singls „She’s Madonna”.

Koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka atzīst: „Esam priecīgi, ka mums ir iespēja Latvijas publikai piedāvāt šīs fantastiskās britu grupas koncertu. Pet Shop Boys pārsteidz ne tikai ar savu muzikālo materiālu, bet arī ar priekšnesumu. Katrs Pet Shop Boys koncerts, ko nācies apmeklēt, sniedzis pavisam jaunas izjūtas un katru reizi šo grupu iespējams savā veidā atklāt no jauna. Latvijas koncerta apmeklētājiem šī būs iespēja novērtēt gan neparasto skatuves noformējumu, gan baudīt aktuālākos skaņdarbus un jau atzītos Pet Shop Boys hītus.”

Pašlaik tirdzniecībā uz Pet Shop Boys koncertu vēl ir pieejamas stāvvietu biļetes par 20 Ls, bet sēdvietu biļetes pieejamas par 25 Ls. Biļetes uz Pet Shop Boys koncertu ir nopērkamas visās „Biļešu servisa” un „Reklamarket” kasēs visā Latvijā, kā arī visās Statoil degvielas uzpildes stacijās.

2007. gada 2. maijs

Apmeklēt iesaka: radio Star FM
Informē: TV3, 3+, Kas Jauns, Rīgas Viļņi, Delfi, Clear Channel, ŽZL, Vesti Segodnja, Telegraf

Informāciju sagatavoja:
Pet Shop Boys koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš