Koncertaģentūra FBI informē: 40 kvadrātmetru liels videoekrāns, kustīgas dekorācijas, gaismu šovs, profesionāli dejotāji, spilgti kostīmi, līdz vissīkākajām niansēm pārdomāta skatuve — visus šos elementus būs iespējams vērot grupas Pet Shop Boys koncertā, kas jau nākamceturtdien, 3. maijā, norisināsies „Arēnā Rīga”.
Biļetes uz Pet Shop Boys koncertu ir nopērkamas visās „Biļešu servisa” un „Reklamarket” kasēs visā Latvijā, kā arī visās Statoil degvielas uzpildes stacijās un internetā
www.bilesuserviss.lv .

Sava jaunā koncerta noformējumu Pet Shop Boys ir uzticējuši Eiropas vadošajai scenogrāfei — Esai Devlinai (Es Devlin), kuras kontā ir vairāki prestiži teātru apbalvojumi. To starpā „Linbury Award”, „TMA Award” un „Laurence Olivier Award”. Šobrīd Esa Devlina strādā pie operas „Karmena” Anglijas Nacionālajā operā. Scenogrāfes sadarbība ar Pet Shop Boys sākās pirms septiņiem gadiem, kad viņai tika uzticēta grupas mūzikla „Closer To Heaven” scenogrāfija.

„Jaunajam Pet Shop Boys šovam es Nīlam un Krisam izdomāju interesantus un neparastus skatuves tēlus, kas vislabākajā veidā izceļ puišu individualitāti, kļūstot par mūziķu sava veida „otro es”. Mērķa sasniegšanai izmantoju spilgtus kostīmus un kustīgas dekorācijas. Ļoti svarīgs Pet Shop Boys šova elements ir tieši gaisma,” stāsta scenogrāfe Esa Devlina, kuru kritiķi dažreiz mēdz dēvēt par „gaismas karalieni”. Otrs jaunā Pet Shop Boys šova svarīgs elements ir iespaidīgais videoekrāns, kura izgatavošanā izmantoti jaunāko tehnoloģiju sasniegumi. „Lai to ieprogrammētu, mums nācās krietni nopūlēties, jo šī tehnika ir ļoti jūtīga. Toties rezultātā mēs ieguvām kustīgas bildes, kas savienotas ar retiem Pet Shop Boys videoklipiem, kas agrāk nekur nav demonstrēti,” piebilst Esa Devlina.

Kopā ar Pet Shop Boys dueta dalībniekiem Nīlu Tenantu un Krisu Lovu, uz skatuves „Arēnā Rīga” 3. maijā kāps arī dejotāji, fona dziedātāji un mūziķi. Šova horeogrāfs ir talantīgais Hakīms Onibudo (Hakeem Onibudo), kas deviņu gadu laikā, kopš darbojas deju jomā, paspējis strādāt tādās vietās kā „Central Connexions”, „Sadlers Wells”, „Nickelodeon” un „BBC”.

Horeogrāfs atzīst, ka strādājot pie šova izdevies savienot Pet Shop Boys skatuves tēlu un harizmu ar mūsdienīgu deju stilu. „Mans un scenogrāfes uzdevums bija radīt tādu šovu, kur skatītājiem nevajadzētu koncentrēties tikai uz solistu pie mikrofona, bet gan būtu iespēja baudīt īstu teatralizētu uzvedumu, kurā ir vieta kustībai, dejai, dziedāšanai, gaismu spēlei, dekorācijām un, protams, izcilākajai popmūzikai pasaulē,” komentē Hakīms Onibudo.

Pet Shop Boys Latvijā ieradīsies pasaules turnejas „Fundamental” ietvaros. Koncertā Nīls Tenants un Kriss Lovs izpildīs dziesmas no jaunākā albuma, ieskaitot tādus jaunākos radio hītus kā „I’m With Stupid” un „Minimal”, kā arī dziesmas, kas jau kļuvušas par mūzikas klasiku — „It's A Sin”, „Rent”, „Go West”, „Always On My Mind”, „Opportunities”, „West End Girls”.

Koncertaģentūra FBI arī informē, ka oficiālais Pet Shop Boys koncerta pre-party notiks šī gada 29. aprīlī kokteiļbārā „Lounge 8” (Vaļņu ielā 19, ieeja no Gleznotāju ielas). Vakara gaitā ikviens varēs piedalīties loterijā, kuras uzvarētāji savā īpašumā iegūs ielūgumus uz Pet Shop Boys koncertu „Arēnā Rīga” 3.maijā.

2007. gada 23.aprīlis

Apmeklēt iesaka: radio Star FM
Informē: TV3, 3+, Kas Jauns, Rīgas Viļņi, Delfi, Clear Channel, ŽZL, Vesti Segodnja, Telegraf

Informāciju sagatavoja:
Pet Shop Boys koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš