Koncertaģentūra FBI informē: sešu tūkstošu skatītāju priekšā „Arēnā Rīga” krāšņu uzstāšanos sniedza slavenais britu duets Pet Shop Boys. Rīgas koncerta apmeklētājiem bija iespēja baudīt divu stundu garu teatralizētu priekšnesumu, kurā grupa izpildīja kā savus agrāko gadu hītus, tā arī kompozīcijas no jaunākajiem albumiem.

Grupas emocionālo uzstāšanos papildināja turnejas scenogrāfes Esas Devlinas veidotais skatuves noformējums, kurā centrālais elements bija iespaidīgs videoekrāns. Līdzās Nīlam Tenantam un Krisam Lovam uz skatuves uzstājās arī dejotāji, kas atsevišķos uznācienos bija ģērbušies identiski abiem grupas biedriem, tā radot iespaidu, ka uz skatuves uzstājas vairāki Nīli un vairāki Krisi.

Koncerta apmeklētājiem bija iespēja baudīt Pet Shop Boys dziesmas no dažādiem grupas karjeras periodiem. Koncerta sākumu ievadīja un daudzus klātesošos pārsteidza Robija Viljamsa dziesma „We are the Pet Shop Boys” pašu Pet Shop Boys izpildījumā. Sekoja Pet Shop Boys daiļrades cienītājiem labi zināmās kompozīcijas „Left To My Own Devices”, „I'm With Stupid”, „Suburbia”, „Can You Forgive Her?”, kā arī intriģējošais „Minimal/Shopping” un citi grupas „grāvēji”.

Kad grupa atgriezās uz skatuves, lai izpildītu pēdējās trīs dziesmas, publika „uzsprāga” — „So Hard” , „It's A Sin” un „Go West” izpildījumu pavadīja nerimstošas koncerta apmeklētāju ovācijas. Pateicoties publikai par emocionālo atbalstu, Pet Shop Boys atgriezās uz skatuves un izpildīja vēl vienu kompozīciju — „Being Boring”.

„Latvijas publika ir fantastiska! Ja godīgi, sākumā bijām mazliet satraukti par to, kāda būs mūsu atkalredzēšanās ar faniem Rīgā. Taču jau pēc pirmajām dziesmām ar publiku izveidojās lielisks kontakts un personīgi mani šis brīdis vienmēr ļoti saviļņo. Esam priecīgi, ka koncerts izdevās tik emocionāls gan mums, gan koncerta apmeklētājiem,” pēc koncerta oficiālajā „afterparty” kokteiļbārā „Lounge 8” izteicās Nīls Tennants.

2007. gada 4. maijs

Koncertaģentūra FBI izsaka pateicību par atbalstu: Star FM, TV3, 3+, Kas Jauns, Rīgas Viļņi, Delfi, Clear Channel, ŽZL, Vesti Segodna.

Koncertaģentūras FBI 10 gadu jubilejas pasākumu ietvaros 29.maijā „Arēnā Rīga” koncertu sniegs britu grupa Placebo, 31.maijā koncertu „Arēnā Rīga” sniegs leģendārais Ozijs Osborns, bet 3.jūlijā Skonto stadionā uzstāsies grupa, kas dēvēta par visu laiku slavenāko amerikāņu rokgrupu — Aerosmith.

Informāciju sagatavoja:
Pet Shop Boys koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš