Jau šosestdien, 17. maijā, “Arēnā Rīga” turnejas “Back to Front” ietvaros uzstāsies izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels (Peter Gabriel). Koncerts ilgs vairāk nekā divas stundas un aptvers Geibriela karjeras izcilākās dziesmas, iekļaujot arī albumu “So” pilnā apmērā. Mūziķim uz skatuves pievienosies šī ieraksta pirmās koncerttūres oriģinālsastāvs.

“Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau plkst. 18.00. Vakara muzikālā programma sāksies plkst. 19.30, kad uz skatuves kāps turnejas divas pavadošās dziedātājas. Neilgi pēc plkst. 20.00 savu uzstāšanos sāks Pīters Geibriels. 

“Mēs pasniedzam koncertu trīs daļās - gluži kā maltīti. Starteris būs vairāk akustisks, valdot līdzīgai gaisotnei kā mēģinājumos. Pēc tam pievērsīsimies pamatēdienam, kas ir elektronisks materiāls. Ja jūs šo “pārdzīvosiet”, tad saņemsiet saldo ēdienu ar albumu “So” pilnā apmērā, tieši tādā kārtībā, kā tas sākotnēji bija iecerēts,” turnejas detaļas atklāj Pīters Geibriels.

Respektablais ASV izdevums “Time” Pīteru Geibrielu nodēvējis par vienu no 100 ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē. Savas fenomenālās karjeras laikā Pīters Geibriels ieguvis neskaitāmas mūzikas industrijas atzinības, tostarp trīs “Brit Awards”, sešas “Grammy” un trīspadsmit “MTV Video Music Awards” balvas. Šogad mūziķis tika uzņemts Rokenrola slavas zālē.

Biļetes uz Pītera Geibriela koncertu vēl ir nopērkamas, to iespējams izdarīt internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Sky&More”, “Olimpia”, “Rimi “Alfa””, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c.

Koncertā būs tikai sēdvietas. Biļetes maksā no EUR 35.57.