Koncertaģentūra FBI paziņo: vēl neredzētu šovu Latvijā pārpildītā Arēna Rīga sniedza slavenā amerikāņu dziedātāja Pink. Pusotras stundas ilgā šova laikā dziedātāja nomainīja 7 tērpus, izpildīja akrobātiskus trikus un uz skatuves parādījās pat motociklā. Koncerts līdzinājās aizraujošam uzvedumam, kur dziedātāja iejutās dažādos tēlos un pārsteidza publiku ar emocionāli piepildītu uzstāšanos.

Visas 11 tūkstoši biļešu, kas bija pieejamas tirdzniecībā, tika izpirktas. Koncerta organizatori jau ziņoja, ka divu nedēļu laikā tika izpirktas visas stāvvietas. Dienu pirms koncerta vēl brīvi bija iespējams iegādāties sēdvietas, taču koncerta dienā tika pārdotas vairāk kā 2000 biļešu un sasniegts šī koncerta maksimālais piepildījums un sākoties koncertam kasēs vairs biļetes nebija pieejamas. Tā kā stāvlaukums tik izpārdots vairākas dienas pēc biļešu tirdzniecības uzsākšanas, daudzi iegādājās biļetes tirdzniecībā atlikušajās sēdvietās un ar šīm biļetēm mēģināja iekļūt stāvlaukumā. Klātesošie atzina, ka koncerts bijis tik pacilājošs un aktīvs, ka tieši stāvlaukumā tam līdzi just bijis vislabāk.

„Lielais apmeklētāju skaits pierāda, ka Latvijā publika labprāt grib redzēt uzstājamies šobrīd pasaulē aktuālus izpildītājus, kāda nenoliedzami ir Pink. Turklāt pirmoreiz apmeklētājiem tika piedāvāts tik piesātināts šovs, kur dziedātāja ne tikai izpildīja savas populārās dziesmas, bet sniedza arī galvu reibinošus priekšnesumus,” saka BDG Events valdes locekle Inga Kadeka.

Divos līmeņos izvietotā skatuve ar mēli daudzu metru garumā un virs tās esošie ekrāni nodrošināja lielisku šova pārredzamību visiem koncerta apmeklētājiem. Dziedātāja nekautrējās dziesmu starplaikos uzrunāt publiku, tā izsaucot neviltotas klātesošo ovācijas. Koncerta kulminācijā dziedātāja izpildīja „4 Non Blondes” dziesmu „Whats’s Up” . Šī slavenā hīta dziedāšanā pievienojās teju vai visi koncerta apmeklētāji.

Koncerta noslēgumā, dziedātājai izpildot vienu no saviem lielākajiem grāvējiem „Get The Party Started” , publika turpināja aktīvi dziedāt līdzi un pār klātesošajiem nobira konfeti lietus.

Pink veiksmīgais koncerts noslēdza koncertaģentūras FBI 2006.gada pasākumu sēriju. Šogad FBI Latvijā organizēja tādu pasaulē populāru mākslinieku koncertus kā Depeche Mode, Sting, Simply Red un PINK, kas katrs Arēnā Rīgā pulcēja tūkstošiem apmeklētāju.


PINK koncerta ģenerālsponsors: OKartes draugi
PINK koncertu atbalstīja: žurnāli „FHM”, „Cosmopolitan”, „Lilit”, televīzijas kanāls LNT, laikraksts „Vestji Segodnja”, „Clear Channel Latvia”, žurnāli „Kas Jauns”, „Sīrups”, portāls TVNET, radiostacija „Star FM”, žurnāls „ŽZL”

2006.gada 2.novembris

Informāciju sagatavoja:
PINK koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš