23. novembrī Tallinas “Saku” arēnā koncertēs populārā zviedru grupa “Roxette”. Biļetes tagad pieejamas pārdošanā, to cena ir sākot no EUR 39. 

Ir pagājuši divi gadi kopš viena no Skandināvijas populārākajām grupām “Roxette” noslēdza savu veiksmīgo atgriešanās turneju “World Tour 2011-2012”. Tās ietvaros grupa šķērsoja zemeslodi divas reizes, uzstājoties vairāk nekā 1,5 miljoniem skatītāju 46 valstīs, 6 kontinentos. Tagad abi dueta dalībnieki - Marija Fredriksone (Marie Fredriksson) un Pērs Gesle (Per Gessle), atkal dodas ceļā, lai priecētu skatītājus ar saviem labākajiem hitiem. 

Šis gads iezīmē 25 gadu jubileju, kopš grupa guva pirmos starptautiskos panākumus. Hits “The Look” no albuma “Look Sharp” sasniedza respektablā ASV izdevuma “Billboard” topa pirmo vietu 1989. gada pavasarī un kopš tā laika “Roxette” simbolizē vienu no veiksmīgākajām un ilgākajām karjerām populārajā mūzikā. 

Biļetes uz koncertu nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Sky&More”, “Olimpia”, “Rimi “Alfa””, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c.