Nākamā gada 25. martā, koncertzālē Palladium uzstāsies popmūzikas-džeza fenomens Skots Bredlijs ar izcilo mūziķu apvienību “Postmodern Jukebox” koncertturnejas “The Grand Reopening Tour” ietvaros. Skots Bredlijs un “Postmodern Jukebox” ir kļuvuši par pasaules mēroga sensāciju un savu popularitāti ieguvuši transformējot mūsdienu lielākos hitus retro mūzikas stilā. Biļetes uz koncertu koncertzālē Palladium būs iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā no piektdienas, 11. jūnija, plkst. 10:00.

Skots Bredlijs kopā ar “Postmodern Jukebox” ir kļuvuši par par pasaules mēroga sensāciju,  publicējot “YouTube” kanālā mūsdienu hitu transformācijas 20. - 60. gadu mūzikas stilā. Šobrīd grupas “YouTube” kanālam ir vairāk nekā 5 miljoni abonenti un kopējais video skatījumu skaits pārsniedz 1.5 miljardus. Grupa izpilda tādu populāru mākslinieku kā Taylor Swift, Florence and the Machine, Sam Smith, Lady Gaga, The Strokes, Radiohead,  Katy Perry, The White Stripes dziesmas.

Kopš 2014. gada, kad Skots Bredlijs un “Postmodern Jukebox” uzsāka savu pirmo koncertturneju, grupa ir uzstājusies uz pasaules lielākajām skatuvēm, apceļojusi 6 kontinentus un izpārdevuši koncertus vairāk nekā 60 pasaules valstīs. Par gaidāmo “The Grand Reopening Tour” Skots Bredlijs ir izteicies: "Es esmu pateicīgs, ka spēju izveidot un sadarboties ar tik daudziem talantīgiem māksliniekiem un uzstāties vietās, kuras ir piepildītas ar mūsu mūzikas cienītājiem. Mums ir patiesi paveicies ar uzticamiem faniem visā pasaulē, kas ļāvuši “Postmodern Jukebox” kļūt par pasaules mēroga grupu. Šī koncertturneja būs grandioza atgriešanās un grandioza atkalsatikšanās.”

Skota Bredlija un “Postmodern Jukebox” žilbinošajās uzstāšanās reizēs piedalījušies vairāk nekā 70 dažādi talantīgi mākslinieki un mūziķi. Lai katrs tūres koncerts būtu unikāls un neaizmirstams, grupas kolektīvam pievienojas pārsteiguma viesi – radot vienu no aizraujošākajām dzīvās mūzikas pieredzēm, ko iespējams piedzīvot.

Biļetes uz Skota Bredlija un “Postmodern Jukebox” koncertu koncertzālē Palladium iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā no piektdienas, 11. jūnija, plkst. 10:00.