Jau šosvētdien, 30. novembrī, “Palladium” koncertzālē uzstāsies aktuālais britu deju mūzikas projekts “Sigma”. Mūziķu kontā ir pasaulslavenais singls “Nobody to Love”, kas Lielbritānijas singlu topā sasniedza pirmo pozīciju. Šī Kanjes Vesta (Kanye West) dziesmas “Bound 2” pārstrādātā versija panākumos krietni pārspēja oriģinālu. “Nobody to Love” kļuva par vienu no šī gada pirktākajiem ierakstiem Apvienotajā Karalistē. Dziesmas mūzikas video skatāms šeit

Arī dueta singls “Changing”, kurā dzirdams britu dziedātājas Palomas Feitas (Paloma Faith) vokāls, vairākas nedēļas pēc kārtas saglabāja pirmo vietu Lielbritānijas deju mūzikas topā. “Changing” mūzikas video skatāms šeit.

Koncertzāles “Palladium” durvis koncerta apmeklētājiem svētdien tiks atvērtas plkst. 19.30. Koncerta iesildītājs DJ Judzhen uz skatuves kāps plkst. 20.00, bet “Sigma” savu uzstāšanos sāks plkst. 21.00.

Koncerta iesildītājs DJ Judzhen ikdienā ir nenogurdināms melomāns, kurš klubus pieskandina ar paša atlasītu house, techno un drum & bass stila mūziku. Dzimis Rīgā un ieguvis muzikālo izglītību, DJ Judzhen pievērsies elektroniskās mūzikas lauciņam, kurā atradis savu aicinājumu. Šobrīd darbojas “Urban Soulz” komandā kā producents un ir rezidentdīdžejs vairākos Rīgas klubos.

Biļetes uz “Sigma” uzstāšanos ir nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Domina Shopping’, “Rīga Plaza”, “Sky&More”, “Olimpia”, “Rimi “Alfa””, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c. Biļetes varēs iegādāties arī pie ieejas.

Biļetes cena - EUR 25.