Koncertaģentūra FBI informē: Grupa „Simply Red” 12.augustā Arēnā Rīga sniedza vērienīgāko koncertu Baltijā. Koncertu apmeklēja vairāk kā 11 tūkstoši interesentu.

2006.gadā koncertaģentūras FBI rīkotie koncerti Latvijā kopā pulcējuši teju vai 40 tūkstošus apmeklētāju. Grupas „Depeche Mode”, Stinga un grupas „Simply Red” koncerti katrs pulcējis vairāk kā 10 tūkstošus cilvēku un ir pieskaitāmi pie šā gada vērienīgākajiem un plašāk apmeklētākajiem pasākumiem.

Grupa „Simply Red” 12.augustā Arēnā Rīga izpildīja trīs pavisam jaunas kompozīcijas no topošā albuma „Ampilfied”, kā arī iepriekšējo gadu lielākos „grāvējus”. Pēdējo piecu koncerta dziesmu laikā skatītāji bija tik sajūsmināti, ka arī sēdvietu biļešu īpašnieki cēlās kājās un baudīja koncertu stāvus līdz pat beigām.

„Simply Red” Rīgā ieradās 12.augustā ar 11 cilvēku lielu pavadošo sastāvu un nākamās dienas rītā pameta Latviju, lai dotos uz Viļņu, kur grupai paredzēts nākamais koncerts 13.augusta vakarā.

BDG Events valdes locekle Inga Kadeka-Harkova: „Izskanot dziesmas „Stars” pirmajiem vārdiem, lielākā daļa apmeklētāju jau dziedāja līdzi solistam Mikam Haknelam. Prieks, ka skatītāji ar tādu aizrautību uzņēma grupu un sauca to atpakaļ vēl un vēl gan ar aplausiem, gan skaļām ovācijām abas reizes, kad tā pameta skatuvi. Pateicamies visiem par silto grupas uzņemšanu un esam gandarīti, ka divu nedēļu laikā jau otrais FBI rīkotais koncerts pulcē vairāk par 11 tūkstošiem apmeklētāju.”

Atgādinām, ka Stinga koncerts 29.jūlijā Arēnā Rīga pulcēja 13 tūkstošus cilvēku.

FBI pateicas skatītājiem par organizētību un laicīgo ierašanos uz koncertu, tādējādi neradot lielus sastrēgumus pie ieejām.

Koncerta ģenerālsponsors:
Latvijas Mobilais Telefons

Koncertu atbalstīja:
radiostacija „Star FM”, TV3, žurnāls „Kas Jauns”, portāls TVNET, laikraksts „Bizness & Baltija”, „JCDecaux Latvija”, žurnāls „Rīgas Viļņi”, žurnāls „ŽZL”