Koncertaģentūra “FBI” atgādina: jau šovakar, 19. martā, “Sapņu fabrikā” būs redzams smagās mūzikas flagmanis – grupa “Soulfly” ar tās harizmātisko līderi Maksu Kavaleru (Max Cavalera) priekšgalā.

Durvis uz pasākumu tiek vērtas plkst. 19.00. Albuma “Conquer” popularizēšanas tūres pavadošā grupa “Incite” uz skatuves kāps plkst. 20.00, bet plkst. 21.00 sāksies vakara galveno varoņu – grupas “Soulfly” enerģiskais koncerts, kas ilgs aptuveni divas stundas.
 
“Soulfly” atrodas vērienīgā Eiropas tūrē jau kopš janvāra, koncertējot teju katru dienu citā pilsētā. Koncerts Rīgā būs viens no grupas tūres noslēdzošajiem priekšnesumiem. Pēc koncerta Latvijā grupa koncertēs vēl tikai nedēļu, pēdējo turnejas koncertu sniedzot marta beigās Dānijā.
 
Pirms grupas “Soulfly” uz skatuves kāps jaunā un daudzsološā ASV smagā metāla grupa – “Incite”. Lai gan “Incite” radās 2004. gadā un nāk no nelielas pilsētas, tā spējusi īsā laikā pierādīt savu muzikālo spēku un dzīvīgumu uz skatuves, tādējādi izpelnoties daudzu citu smagās mūzikas pārstāvju un šī žanra cienītāju atzinību.
 
Ieskatoties grupas “Soulfly” Eiropas tūres iepriekšējo koncertu dziesmu sarakstos, paredzams, ka arī Rīgas koncertā grupa izpildīs ne vien savas, bet arī Maksa Kavaleras iepriekšējās grupas, leģendārās apvienības “Sepultura” dziesmas un, iespējams, arī citu grupu kaverversijas, kā piemēram, grupas “Metallica” dziesmu “Creeping Death”. Īpašs iepriecinājums varētu būt “Sepultura” faniem, jo paredzams, ka tiks izpildīta arī “Roots”, kas kā “piedeva” izskanējusi notikušajos šovos citās Eiropas pilsētās.
 
Biļetes uz grupas “Soulfly” koncertu Rīgā joprojām pieejamas “Biļešu servisa” kasēs. Biļetes cena ir 20 Ls. Biļetes būs iespējams iegādāties arī pie ieejas koncerta norises vietā.