Koncertu kalendāram šogad nozīmīgs notikums - 5. maijā koncertzālē Palladium Rīga atgriezīsies elitāra superzvaigzne, roka ģitāras virtuozs Steve Vai. Vārds, kurš zināms visiem rokmūzikas cienītājiem un ne tikai. Ikvienam Steve Vai fanam šis ir absolūti maģisks koncerta notikums un pieredze, kur tuvplānā redzēt ģitāras meistaru. Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no piektdienas, 20. janvāra, plkst. 13.00. 

Steve Vai ir spožākais amerikāņu roka ģitāras virtuozs, komponists, patiess talants un izcils producents, kurš veido mūzikas skanējumu ar bezgalīgu radošumu un tehnisko meistarību. Vārds, kurš zināms visiem rokmūzikas cienītājiem un ne tikai. Īsta elitāra zvaigzne ar unikālu mūzikas vīziju. Pazīstams ne vien ar izcilo ģitārspēli, bet arī ar unikālām ģitārām, kuras vairākkārt maina koncerta dziesmu laikā. Steve Vai ir apbrīnojis visu žanru cienītājus ar savām izcilajām ģitāras prasmēm un muzicēšanu jau gadu desmitiem. 

Kamēr daudzi mākslinieki iekļaujas vienā mūzikas kategorijā Steve Vai daiļradi joprojām neiespējami iekļaut viena stila robežās. Viņš ir augstākā līmeņa mūzikas izpildītājs - alķīmiķis. Mākslinieks, kurš lepojas ar vairāk nekā 15 miljoniem pārdotu ierakstu karjeras laikā, trīs “Grammy” balvas uzvarām un 15 “Grammy” balvas nominācijām. Apceļojis pasauli kā solo mākslinieks, kā G3 dalībnieks, kā arī kopā ar Frank Zappa un grupām kā Alcatraz, The David Lee Roth Band un Whitesnake. 

Būdams izcils audio producents Steve Vai ir sarakstījis, producējis un izstrādājis visus savus solo albumus, ko izdevis kopā ar savu neatkarīgo ierakstu izdevniecību “Favored Nations”. Steve Vai jaunākais 13 studijas albums "Inviolate" tika izdots 2022. gada janvārī un tā ietvaros viņš dodas turnejā. Steve Vai par gaidāmo koncertturneju: "Mūsu iepriekšējā koncertturneja Ziemeļamerikā bija izcila. Es un grupa esam tikpat ieeļļoti un gatavi kā jebkad. Esmu sajūsmā, ka beidzot varēšu atvest “Hydra” ģitāru uz Eiropu, jo man tās ļoti pietrūka pēdējā Eiropas skrējienā. “Inviolate” atsaucība ir ārkārtīgi pozitīva un tā izpaudās apmeklētībā un skatītāju enerģijā. Mēs ar nepacietību gaidām šo turneju.” Mūzikas kritiķi neskopojas ar izciliem koncerta novērtējumiem.

“Elektrizējošs, pārpasaulīgais vakars, ko neviens klātesošais nekad neaizmirsīs” All Music Magazine

“Skaņa bija izcila, Steve Vai ģitāras rezonē visā telpā un katrs solo gabals ir unikāls meistardarbs” Rocknload Magazine

“Steve Vai spēj pierādīt, ka viņš joprojām ir viens no tehniski prasmīgākajiem paaudzes ģitāristiem” Muso Muso