Koncertaģentūra FBI informē, ka Stinga koncertu Arēnā Rīga 29.jūlijā apmeklēja vairāk nekā 12 000 skatītāju. Pirmo reizi karjerā Stings plašākai auditorijai izpildīja kopēju dziesmu ar savu dēlu. Šajā turnejā nevienā valstī tas vēl nebija noticis, bet Latvijas publikas priekšā tēvs un dēls bija vienlaicīgi uz skatuves priekšpēdējās kompozīcijas laikā.

FBI vadītāja Inga Kadeka-Harkova: „Stings izpildīja savas visu laiku labākās dziesmas. Novēroju, ka koncerta apmeklētāji pazīst dziesmu vārdus un vienoti dzied līdzi. Koncerta beigās Stings kopā ar sava dēla grupu „Fictionplane” sniedza unikālu priekšnesumu Latvijas publikai, kopēji izpildot kompozīciju. Mēs esam ļoti apmierināti ar koncerta norisi. Arī Stings vēlreiz pateicas Latvijas publikai par atsaucību.”

Pirms Stinga uzstājās viņa dēla grupa „Fictionplane”. Solista Džo Samnera balss pārsteidza ar līdzīgo skanējumu Stinga balsij. Viņa mūzikā varēja manīt arī iespaidu no tēva, taču šo grupu viennozīmīgi var pieskaitīt pie jaunajām un talantīgajām rokgrupām.

Stings Latviju pameta nākamās dienas (30.jūlija) rītā, lai tās pašas dienas vakarā sniegtu pēdējo Eiropas koncertturnejas „Broken Music Tour” koncertu Viļņā. Kā zināms, dienu pirms koncerta Rīgā, mākslinieks sniedza koncertu arī Tallinā.

FBI pateicas skatītājiem par organizētību un laicīgo ierašanos uz koncertu, tādējādi neradot lielus sastrēgumus pie ieejām.

Koncertu atbalstīja:
radiostacija „Star FM”, TV3, žurnāls „Klubs”, portāls TVNET, laikraksts „Bizness & Baltija”, „Clear Channel Latvia”, laikraksts „Vestji Segodnja”, žurnāls „ŽZL”