Informējam, ka šobrīd tirdzniecībā pieejamas pēdējās koncerta biļetes uz Stinga koncertu, kas notiks jau šosestdien, 29.jūlijā, Arēnā Rīga. Organizatori aicina interesentus, kas vēl nav paspējuši savā īpašumā iegūt ieejas biļeti, to izdarīt laikus un neatlikt to uz pēdējo brīdi. Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā.
Dažiem veiksminiekiem, sākot ar trešdienu, būs iespēja laimēt ekskluzīvu tikšanos ar Stingu. To varēs izdarīt piedaloties radio Star FM un portāla tvnet.lv rīkotajos konkursos.

BDG Events valdes locekle Inga Kadeka-Harkova: „Ņemot vērā mākslinieka popularitāti Latvijā, mēs prognozējam, ka nokļūšana uz tā saucamo Meet & Greet izraisīs lielu interesi. Konkursu uzvarētāji iegūs ne tikai iespēju nokļūt uz teju vai izpārdotu uz šovu, bet arī ekskluzīvu iespēju satikt, sasveicināties un paspiest roku Stingam un vēl nofotografēties piemiņai kopā ar mākslinieku.”

Gan Radio Star Fm, gan portālā tvnet.lv katru darba dienu līdz pat koncertam tiks izspēlēta viena brīvbiļete uz koncertu kopā ar iespēju satikt Stingu.

Informējam, ka ieeja skatītājiem Arēnā Rīga tiks atvērta no plkst. 19.00. Koncerta sākums paredzēts plkst. 21.00. Lai bez drūzmēšanās iekļūtu koncerta norises vietā, FBI iesaka ierasties laicīgi un izmantot attiecīgās ieejas.

Ieejas:

001 sektora jeb stāvvietu biļešu īpašniekus lūdzam izmantot galveno (B) ieeju (no Olimpiešu ielas puses)
101 sektora biļešu īpašniekus lūdzam izmantot B ieeju (no Olimpiešu ielas puses)
102-104 sektoru biļešu īpašniekus lūdzam izmantot LMT kluba (A) ieeju (no Skanstes ielas puses)
105-110 sektoru biļešu īpašniekus lūdzam izmantot galveno (B) ieeju (no Olimpiešu ielas puses)
111-115 sektoru biļešu īpašniekus lūdzam izmantot (C) ieeju (no Grostonas ielas puses)

Ložu biļešu īpašniekus lūdzam izmantot īpašo ložu ieeju

301-317 sektoru biļešu īpašniekus lūdzam izmantot galveno (B) ieeju (no Olimpiešu ielas puses), lai nokļūtu savos sektoros.

Sakarā ar to, ka pie Arēnas Rīga autostāvvietu skaits ir ierobežots, koncertaģentūra iesaka iespēju robežās nedoties uz koncerta norises vietu ar automašīnu. Kā ierasts, Arēna Rīga maksas autostāvvieta būs par maksu.

Arēnas tuvumā automašīnas būs iespējams novietot:
Skanstes ielas abās pusēs no Olimpiešu ielas līdz Zirņu ielai
Grostonas ielas vienā pusē no Sporta ielas līdz Mālpils ielai
Vesetas ielas abās pusēs no Sporta ielas līdz Zirņu ielai
Olimpiešu ielas vienā pusē no Grostonas ielas līdz Vesetas ielai
Arēnas Rīga autostāvvietās

Automašīnas aizliegts novietot:
Mālpils ielas abās pusēs
Olimpiešu ielas abās pusēs no Grostonas ielas līdz Skanstes ielai
Grostonas ielas abās pusēs no Olimpiešu ielas līdz Mālpils ielai

Kā ierasts, Arēnas Rīga telpās smēķēt nebūs atļauts. Koncerta organizētāji būs noorganizējuši vietu smēķētājiem – ārpus halles telpām īpaši norobežotā vietā.

Kā jau ierasts – video, audio tehniku, pudeles vai ieročus ienest Arēnā Rīga netiks atļauts. Kategoriski aizliegts izmantot zibspuldzes.

Koncertu iesaka: radiostacija „Star FM”.
Atbalsta: TV3, žurnāls „Klubs”, portāls TVNET, laikraksts „Bizness&Baltija”, „Clear Channel”, laikraksts „Vestji Segodnja”, žurnāls „ŽZL”