Svinot solo karjeras 25 gadu jubileju, 29. jūlijā “Arēnā Rīga” savas vasaras tūres ietvaros uzstāsies izcilais britu mūziķis Stings (Sting). 

Uz skatuves kopā ar Stingu kāps viņa ilggadējais kolēģis, ģitārists Dominiks Millers (Dominic Miller), bundzinieks Vinnijs Kolajuta (Vinnie Colauita), taustiņinstrumentālists Deivids Senčes (David Sancious), vijolnieks Pīters Tikels (Peter Tickell) un vokāliste Džo Lorija (Jo Lawry).

Komponists, dziedātājs, autors, aktieris, aktīvists - Stings ir guvis atzinību visās šajās jomās, taču viņš vienmēr ir jaunu vēsmu meklējumos. Stings piedzima Ņūkāslā, Anglijā, bet 1977. gadā pārcēlās uz Londonu, kur kopā ar Stjuartu Koplendu (Stewart Copeland) un Endiju Sammersu (Andy Summers) nodibināja grupu “The Police”. Grupa izdeva piecus albumus, ieguva sešas “Grammy” balvas un 2003. gadā tika uzņemta Rokenrola slavas zālē. Kopā ar grupu “The Police” Stings visā pasaulē ir pārdevis vairāk nekā 100 miljonus albumu, bet kā solo mākslinieks ieguvis vēl papildu 10 “Grammy”, kā arī “Golden Globe” un “Emmy” apbalvojumus. Mūziķis arī vairākkārt ticis nominēts “Oskara” balvai par orģināldziesmām filmām un animācijas filmām. Stings solo karjeras laikā ir izdevis 13 albumus.

Lai atzīmētu savas solo karjeras divdesmitpiekto gadadienu, mūziķis dodas turnejā un klausītājiem nodod arī savu labāko dziesmu izlasi - “Sting: The Best of 25 Years”.

Koncerta laikā klātesošie dzirdēs Stinga slavenākās kompozīcijas - “Fragile”, “Desert Rose”, “If I Ever Lose My Faith In You”, “Englishman In New York” un citas. Viņš ir viens no pasaulē atzītākajiem mūziķiem un jau divdesmit piecus gadus Stinga vizītkarte ir inteliģenta rokmūzika.

Biļetes uz Stinga koncertu Rīgā varēs nopirkt no ceturtdienas, 1. marta,  plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv.

Stāvbiļete maksās Ls 25. Sēdvietu cenas: Ls 25, Ls 30 un Ls 35.

Bet jau no otrdienas, 28. februāra, plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta veikalos www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta Stinga koncerta biļešu iepriekšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem. Reģistrēties iespējams bezmaksas šeit.